Permainos davė vaisių: "Borussia" nutraukė savo nesėkmių seriją Maince (VIDEO)

Antradienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos ketverios 16-ojo turo rungtynės.

Naują trenerį pasisamdžiusi Dortmundo "Borussia" išvykoje bandė nutraukti savo nesibaigiančią nesėkmių seriją. "Geltonai juodi" pagaliau prisiminė pergalių skonį - rezultatu 2-0 pranoko "Mainz" ekipą.

Rungtynės svečiams iš Dortmundo tikrai nebuvo vienos iš lengvųjų, tačiau antrajame kėlinyje pavyko pralaužti ledus.

55-ąją minutę "Borussia" į priekį išvedė gynėjas Sokratis, o pergalę pačioje susitikimo pabaigoje užtvirtino Shinji Kagawa.

Iki šios pergalės Dortmundo ekipa nebuvo pasiekusi pergalės visuose turnyruose devynias rungtynes iš eilės. Šie trys taškai Maince buvo svarbus ne tik turnyrinės lentelės atžvilgiu, bet ir psichologine prasme.

"Borussia" po pergalės iškart bent trumpam pakilo į ketvirtąją poziciją.

Likusios trys dvikovos baigėsi Frankfurto "Eintracht" ir "Freiburg" pergalėmis bei "Wolfsburg" - "Leipzig" lygiosiomis.

"Mainz" 0 - 2 "Borussia"
55' [0 - 1] Sokratis
89' [0 - 2] S. Kagawa

"Wolsburg" 1 - 1 "Leipzig"
15' [1 - 0] P. Verhaegh (11 m. baudinys)
52' [1 - 1] M. Halstenberg

"Freiburg" 1 - 0 "Gladbach"
20' [1 - 0] N. Petersen (11 m. baudinys)

"Hamburger" 1 - 2 "Eintracht"
9' [1 - 0] K. Papadopoulos
16' [1 - 1] M. Wolf
24' [1 - 2] M. Gacinovič