• A lyga
  • Neturiu nuomonės

Persvaros neišlaikęs "Stumbras" iš Kipro grįžta tuščiomis

2018-07-19 20:05:52 Europos lyga Kauno "Stumbras"

Europos lygos pirmame atrankos etape ketvirtadienį vakare Kauno „Stumbras“ Kipre neišsaugojo pranašumo, pasiekto namuose. Atsakomajame mače Kipre „Stumbras“ nusileido 0:2 Limasolio „Apollon“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnių Europos lygos kovų.

Jau 7-ąją minutę po kampinio smūgiu iš arti „Stumbro“ vartininką nuginklavo Hectoras Yuste.

Po pertraukos 62-ąją minutę tas pats futbolininkas antrąkart kamuolį pasiuntė į „Stumbro“ vartus. Šįkart po skerso perdavimo iš krašto aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį vartininkui tarp rankų.

Po praleisto įvarčio svečius iš Lietuvos būtų gelbėjęs įvartis, tačiau „Stumbrui“ sunkiai sekėsi regzti atakas ir tvirtai rungtynes kontroliavo aikštės šeimininkai.

Iki rungtynių pabaigos kauniečiai taip ir nesukūrė nieko pavojingo bei buvo priversti užbaigti savo pasirodymą Europoje jau po pirmojo Europos lygos atrankos etapo.

Straipsnio įvertinimas: 1 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
fcb
2 29 07-19 20:15
Nu bet rimtai jau nusivaziavo ta televizija,kai zaidzia tie grybai ale lietuvos rinktine imanoma transliuot kur geda ziuret i tokius,o Kai l.klubai bando kurt istorija ir zigiuoja tolyn neimanoma transliuot geriau blt koncrtus 5metu senumo ziuret
Awa
1 19 07-19 20:22
Aš irgi nesuprantu juk statistiškai kas antras žmogus žiūrėjo rungtynes. Kodėl Lrt sunku nupirkti transliacija?
yyy
2 14 07-19 21:14
Nesvaik:
Galvoji mūsų kanalai nenori transliout varžybų? Kas kaltas, jeigu vietiniai kanalai neduoda transliacijos
vietiniai kanalai neduoda nes musu televizijos nenori moketi uz transliacijas, nemokamai nori gauti, todel ziurovai gauna spyga o ne futbolo transliacija. dar negirdejau kad kazkas atsisakytu parduoti teises i transliacija, atvirksciai kiekvienas klubas nori kuo daugiau pinigu surinkt is transliaciju.
rimasius
1 10 07-19 21:25
Stumbras galėjo jau išlygint.. kokia proga buvo
....
0 8 07-19 22:36
Ble ar jus rimtai neikertat ar kaip. Kai žaidžia Kipre prieš tokio kalibro komandą ir per tokį karštį pasedo visų pirma fiziškai, antra morališkai. Dar ne subrendusi komanda tokiom pergalem. Bet kaip debiutas belekaip geras užskaitau ramia širdim tik mano nuomone. Kažkaip peikti net liežuvis nesiverčia. Biudžetų, patirties skirtumai nesveiki. SŪDUVA ir ji tikrai ne be sėkmės praėjo. Gerai, kad neiraite antro ir Suduvai gintis tereikėjo. Būtų tekę užpulti baigtųsi kaip stumbrui