Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Persvaros neišlaikęs "Stumbras" iš Kipro grįžta tuščiomis

2018-07-19 20:05:52 Europos lyga FC Stumbras

Europos lygos pirmame atrankos etape ketvirtadienį vakare Kauno „Stumbras“ Kipre neišsaugojo pranašumo, pasiekto namuose. Atsakomajame mače Kipre „Stumbras“ nusileido 0:2 Limasolio „Apollon“ ekipai ir pasitraukė iš tolimesnių Europos lygos kovų.

Jau 7-ąją minutę po kampinio smūgiu iš arti „Stumbro“ vartininką nuginklavo Hectoras Yuste.

Po pertraukos 62-ąją minutę tas pats futbolininkas antrąkart kamuolį pasiuntė į „Stumbro“ vartus. Šįkart po skerso perdavimo iš krašto aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį vartininkui tarp rankų.

Po praleisto įvarčio svečius iš Lietuvos būtų gelbėjęs įvartis, tačiau „Stumbrui“ sunkiai sekėsi regzti atakas ir tvirtai rungtynes kontroliavo aikštės šeimininkai.

Iki rungtynių pabaigos kauniečiai taip ir nesukūrė nieko pavojingo bei buvo priversti užbaigti savo pasirodymą Europoje jau po pirmojo Europos lygos atrankos etapo.

Straipsnio įvertinimas: 1 3

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (15)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

0 6 07-20 12:30
Vistiek reikia paploti stumbrams, nors ir pralaimėjo daug stipresniam varžovui po atkaklios ir garbingos kovos..