Pirmą minutę įvartį praleidusi "Borussia" sutriuškino "RB Leipzig"

Dortmundo „Borussia“ ekipa „Bundesliga“ pirmenybes pradėjo itin gerai. Nors pati rungtynių pradžia nesusiklostė, „Borussia“ net 4:1 sutriuškino „RB Leipzig“ ekipą ir iškovojo užtikrintus tris taškus.

Dortmundo ekipa rungtynes pradėjo užmigusi ir jau pirmąją rungtynių minutę įvartį pelnė Jeanas-Kevinas Augustinas, kuris iškart išvedė „RB Leipzig“ ekipą į priekį.

Vis dėlto ši persvara labai ilgai nesilaikė ir jau po  20-ies minučių rezultatas tapo lygus. Tuomet gerą Marcelo Schemlzerio perdavimą puikiai išnaudojo Mahmoud Dahoudas.

Negana to, likus vos penkioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos, „RB Leipzig“ atsidūrė jau besivejančių vaidmenyje.

40-ąją minutę nesėkmingai sužaidė Marcelis Sabitzeris, kuris nukreipė kamuolį galva į savo ekipos vartus.

„Borussia“ ekipa pasinaudojo lengvu „RB Leipzig“ komandos chaosu ir dar po trijų minučių savąjį įvartį pelnė komandos naujokas Axelis Witselis.

Kamuolys patogiai atšoko A. Witseliui šalia vartų ir šis nieko nelaukęs pasiuntė varžovus į nokdauną.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo kur kas ramesnis ir jau atrodė, kad rungtynės ir pasibaigs tokiu rezultatu.

Vis dėlto po keitimo pasirodęs Jadonas Sancho atliko puikų perdavimą Marco Reusui ir pastarasis galutinai sužlugdė „RB Leipzig“ jau per pridėtą teisėjo laiką.

„Borussia“ 4:1 „RB Leizpig“
1‘ [0-1] J. Augustin
21‘ [1-1] M. Dahoud
40‘ [2-1] M. Sbaitzer (į savus vartus)
43‘ [3-1] A. Witsel
90+1‘ [4-1] M. Reus