Pirmąjį Rusijos lygos ratą laimėjo "Lokomotiv" © Eurofootball.lt
Šešiolikos komandų Rusijos "Premier" lygoje savaitgalį 15-uoju turu baigėsi pirmojo rato varžybos. Pirmenybėse toliau užtikrintai pirmauja čempionų titulą ginantis Maskvos "Lokomotiv", tiesa pagal prarastus taškus nuo jo neatsilieka keturiais mačais mažiau sužaidęs "CSKA" su D.Šemberu.

"Lokomotiv" sostinės derbyje susikovė su "Spartak" klubu - pirmasis mačo kėlinys baigėsi lygiosiomis, antrojo pradžioje "geležinkeliečius" į priekį išvedė D.Syčiovas, 79 minutę rezultatą padvigubino D.Bilyaledinovas, o dar po trijų minučių argentiniečio F.Cavenaghi pelnytas įvartis didesnės įtakos rungtynėms nepadarė. "Lokomotiv" toliau išlieka nepralaimėjęs, tuo tarpu "Spartak" nukrito į penktą vietą.

Sankt Peterburgo "Zenit" ekipos sudėtyje debiutavo lietuvis R.Poškus, žaidęs iki 72 minutės ir padėjęs savo naujajam klubui minimalia persvara nugalėti "Rostov" bei išsilaikyti kovoje dėl antrosios vietos, į kurią taip pat taikosi Kazanės "Rubin" su O.Buitkumi, dviejų įvarčių skirtumu namuose įveikęs Jaroslavlio "Shinnik".

Į ketvirtą vietą nukrito Maskvos "CSKA", išvykoje nesugebėjęs palaužti vieno autsaiderių Vladikaukazo "Alania" pasipriešinimo ir sužaidęs lygiosiomis. Šeštą poziciją užima "Moskva", nusileidusi Maskvos srities "Saturn" komandai, o Maskvos "Dinamo" su debiutavusiais portugalais Maniche ir Costinha kyla į viršų - šį kartą trijų Derlejaus įvarčių dėka buvo nugalėtas krizėje atsidūręs Samaros "Krylja Sovetov".

Absoliutus autsaideris Grozno "Terek" šį kartą turėjo pripažinti Tomsko "Tom" pranašumą, ir tik vienintelėje Maskvos "Torpedo" ir Permės "Amkar" dvikovoje įvarčių įmušta nebuvo. Sekančio 16-ojo turo varžybos vyks kitą savaitgalį.

Turnyrinė lentelė

15 turo statistika

"%c00114" 1 - 2 "%c00075"
48' [0 - 1] Dmitry Sychev
79' [0 - 2] Dinar Bilyaledinov
82' [1 - 2] Fernando Cavenaghi

I.Dedura ("Spartak") žaidė iki 75 minutės

"%c00120" 0 - 0 "%c00112"

A.Jankauskas ("Amkar") ir M.Samusiovas ("Torpedo") rungtynėms registruoti nebuvo

"%c00117" 1 - 1 "%c00072"
52' [1 - 0] Vitaliy Daraselia
56' [1 - 1] Vagner Love

87' Kristian Tudor ("Alania") pašalintas iš aikštės

D.Žutautas ("Alania") ir D.Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes, N.Barasa ("Alania") nuo 62 minutės

"%c00115" 0 - 1 "%c00073"
41' [0 - 1] Pavel Mares

R.Poškus ("Zenit") žaidė iki 72 minutės

"%c00118" 0 - 1 "%c00111"
71' [0 - 1] Valeriy Esipov

R.Džiaukštas ("Moskva") rungtynėms registruotas buvo, bet aikštėje nepasirodė

"%c00074" 2 - 0 "%c00076"
64' [1 - 0] Vladimir Bayramov
84' [2 - 0] Ansar Ayupov (11m.)

O.Buitkus ("Rubin") žaidė iki 46 minutės

"%c00152" 0 - 1 "%c00221"
67' [0 - 1] Aleksey Medvedev

"%c00110" 3 - 1 "%c00113"
58' [1 - 0] Derlei
78' [2 - 0] Derlei (11m.)
82' [3 - 0] Derlei
90' [3 - 1] Vitaliy Buliga

65' Alexandr Tochilin ("Dinamo"), 71' Sergey Vinogradov ("Krylja") pašalinti iš aikštės