Pirmieji "Milan" taškai: P. Cutrone‘o įvartis 95-ąją minutę padovanojo pergalę prieš "Roma"

Trečiojo „Serie A“ turo starte – didžiulė įtampa. „AC Milan“ tik per pridėtą laiką įvarčio dėka iškovojo sudėtingą pergalę prieš „Roma“ ekipą 2:1.

Tai buvo vos pirmieji „Milan“ ekipos taškai. Tiesa, tai buvo tik antrosios „Milan“ ekipos rungtynės. Tuo metu „Roma“ ekipa po trijų turų lieka su keturiais taškais.

„Milan“ ekipa į priekį išsiveržė 40-ąją minutę, kai pasižymėti sugebėjo Franckas Kessie.

Tiesa, svečiai po pertraukos sugebėjo atsakyti savo įvarčiu ir atstatyti „status quo“. Rezultatą sužaidus beveik valandą išlygino Federico Fazio.

Po poros minučių „Milan“ iškart į priekį išvedė Gonzalo Higuainas, tačiau jo įvartis buvo neįskaitytas po VAR peržiūros.

Nepaisant to, paskutinį žodį šiose rungtynėse vis tiek ištarė „Milan“ ekipa.

Jau per pridėtą teisėjo laiką varžovų vartininką po puikaus Gonzalo Higuaino perdavimo nuginklavo Patrickas Cutrone‘as, po kurio smūgio varžovai jau nebeturėjo laiko atsakyti.

„AC Milan“ 2:1 „Roma“
40‘ [1-0] F. Kessie
59‘ [1-1] F. Fazio
90+5‘ [2-1] P. Cutrone