Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Pirmoje Lietuvoje futsalo akademijoje – vertingos brazilų pamokos


2018-11-09 15:28:32

Neseniai duris atvėrusioje pirmojoje ir vienintelėje Lietuvoje Kauno „Vyčio“ Futsalo (salės futbolo) akademijoje mažieji turi unikalią galimybę mokytis iš savo srities profesionalų – „Vyčio“ pagrindinės komandos brazilų.

Stebuklus Europoje kuriančio Kauno „Vyčio“ klubo atstovai dalyvauja visose „Vyčio“ Futsalo akademijos treniruotėse ir vaikus supažindina su šiuo nuostabiu žaidimu bei dalinasi savo patirtimi.

„Esu treniravęs Brazilijos studentų rinktinę ir dirbęs aukščiausios lygos klubuose. Džiaugiuosi būdamas Lietuvoje ir galėdamas prisidėti prie „Vyčio“ kuriamos istorijos, tačiau visada turime prisiminti, kad viskas prasideda nuo vaikų.

Smagu, kad galiu pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su mažaisiais“, - apsilankęs treniruotėje kalbėjo garsus Futsalo treneris Luciano Mistura.

Jam pritarė ir vienas „Vyčio“ lyderių Rafa: „Vaikams labai patinka gyvi pavyzdžiai ir džiaugiuosi galėdamas kartu su jais pažaisti, pabendrauti. Matau, kad vaikams tai labai svarbu, o juk būtent vaikai yra ateitis.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
spirdziai
1 2 11-09 16:55
gal jus atidarykite pirma pasaulyje smegenu pudrinimo akademija
latras
0 1 11-09 16:42
bebenciuko pasakos
laimis
0 0 11-10 20:53
komenruot lengviau nei ka nors daryt???????? gal ka geriau pasiulysi?