Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Pirmoje "Sūduvos" ir "Ferencvaros" dvikovoje – nulinės lygiosios


2019-08-22 19:01:58 Europos lyga FK Sūduva

Ketvirtadienį Marijampolėje startavo lemiamas UEFA Europos lygos atrankos etapas, kuris Lietuvos čempionus suvedė su daugkartiniais Vengrijos pirmenybių nugalėtojais.

Pilnutėliame stadione savo sirgalių palaikoma Marijampolės "Sūduva" priėmė Budapešto "Ferencvaros" futbolininkus. Po įnirtingos 90 minučių kovos komandos išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Rungtynes aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie jau 2-ąją minutę turėjo neblogą galimybę pasiųsti kamuolį į varžovų vartus. Šanso neišnaudojusi "Sūduva" vėliau buvo priversta taikytis prie varžovų, kurie pradėjo dominuoti su kamuoliu.

Visgi 9-ąją minutę "Sūduvai" vėl pavyko susikurti realią galimybę pirmajam įvarčiui pasiekti, tačiau Ovidijaus Verbicko smūgis galva tikslo nepasiekė – kamuolys skriejo šalia virpsto.

Po gana intensyvių pirmųjų dešimties minučių varžovai iš Vengrijos perėmė kontrolę į savo rankas. Nepaisant kelių pavojingų smūgių, Ivanui Kardumui per pirmąjį pusvalandį stipriai padirbėti taip ir neprireikė.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką abi komandos nieko rimčiau ir nenuveikė. Savo žaidimo sąlygas primetė "Ferencvaros" ekipa, tačiau "Sūduva" susitvarkė gynyboje ir dar pačioje kėlinio pabaigoje susikūrė pavojingą progą po standartinės situacijos.

Antrąjį kėlinį agresyviai pradėjo svečiai iš Vengrijos. Jau 48-ąją minutę I. Kardumui teko atremti pavojingą varžovo smūgį, po kurio prie Lietuvos čempionų vartų buvo keliamas kampinis.

Kiek vėliau "Sūduva" įsidrąsino ir daugiau laiko pradėjo žaisti su kamuoliu. Andro Švrljuga ne kartą atliko pavojingas standartines situacijas, tačiau iki pirmojo įvarčio dar trūko tikslumo.

76-ąją minutę prie I. Kardumo vartų kilo rimtas pavojus, tačiau vartininkas reagavo į itin pavojingų varžovų smūgį iš kairiojo krašto. Po kelių minučių tas pats Tokmacas Nguenas atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau ir vėl marijampoliečius gelbėjo Kardumas.

Likęs rungtynių laikas bėgo gana lėtai, nes prie "Sūduvos" vartų buvo kuriamas vis didesnis pavojus. Visgi marijampoliečiai atlaikė paskutinę varžovų bangą ir pasiekė gana teigiamą rezultatą.

Atsakomosios rungtynės, kuriose spręsis istorinio bilieto į grupių etapą likimas, įvyks kitą ketvirtadienį Budapešte.

Rezultatas:

"Sūduva" 0 - 0 "Ferencvaros"


Startinės sudėtys:

"Sūduva": Kardumas; Švrljuga, Kerla, A. Jankauskas, Hladik, Živanovič; Matulevičius, Verbickas, Renan; Tadič, Topčagič.

Suolas: Plukas, Blauensteiner, Gotal, E. Jankauskas, Leimonas, Stebrys, Vėževičius.

"Ferencvaros": Dibusz; Lovrencsics, Blazič, Dvali, Heister; Siger, Kharatin; Nguen, Skvarka, Zubkov; Boli.

Suolas: Grof; Bole, Botka, Frimpong, Ihnatenko, Priskin, Varga.

Straipsnio įvertinimas: 13 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (78)

LaisvasVejas
4 35 08-22 19:46
Mes visi tikim Suduva ir tikiuosi kad šiandien visi džiaugsimės dėl pergalės
 Luk0dz
5 25 08-22 19:37
Tikiu Sūduva laikom kumščius už Sūduva!!!
Edviss
4 17 08-22 19:59
Na ką gi.. Sėkmės Sūduvai! Varom!
Despotin_
5 14 08-22 20:00
Sėkmės gaila Golubicko taip judėjo :/
4 12 08-22 22:32
Pradėsiu nuo to , kad gan nusivylęs fanais. Tiek 'Sakalais' kurie buvo gan tylus , tiek normaliais fanais kurie apart vieno sektoriaus buvo be entuziazmo. O apie žaidimą - Pirmas kėlinys buvo visai nieko apart kelių situacijų kur galejo buti priimtas geresnis sprendimas. Tai pat pastebejau kad labiau reiktu dirbti ant standartiniu situaciju , labai silpnai su kelimu kamuolio i baudos aikstele. Antru keliniu labai nusivyliau. Per daug atiduota inciatyva ir ypac pabaigoj visiskai nevyke perdavimai. Overall as tikiu , kad Vengrijoj imusant 1 ivarti turime uztektinai sansu 40-60 jeigu nepraleisime pirmi