Pirmuosius įvarčius lygoje pelnęs "Crystal Palace" pamokė čempionus, "Watford" dramatiškai nukovė "Arsenal" (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 8-ojo turo rungtynės.

Didžiausias netikėtumas užfiksuotas Londone, kur susigrūmė dvi to pačio miesto komandos - "Crystal Palace" prieš "Chelsea". Iki pat šio turo nei vieno įvarčio nepelnęs "Crystal Palace" klubas sukūrė tikrą sensaciją - rezultatu 2-1 nugalėjo lygos čempionus.

Jau 11-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį - Cezaris Azpilicueta pasiuntė kamuolį į savus vartus. Taigi, iš "Crystal Palace" ekipos ir toliau nebuvo pelnęs įvarčio šį sezoną joks žaidėjas.

18-ąją minutę "mėlynieji" gelbėjosi iš situacijos - Tiemoue Bakayoko pasiekė savo pirmąjį įvartį "Chelsea" gretose ir išlygino rezultatą. Tačiau varžovai nepasidavė - Wilfriedas Zaha atidarė savo įvarčių sąskaitą ir 45-ąją minutę pasiekė pergalingą įvartį.

Antrajame kėlinyje "Chelsea" bandė gelbėtis, tačiau patyrė skaudų ir itin netikėtą pralaimėjimą.

Titulą apginti bandantis "Chelsea" savo sąskaitoje turi 13 taškų ir nuo lyderių "Manchester City" jau atsilieka net devyniais taškais. "Crystal Palace" ekipai tai buvo ne tik pirmieji įvarčiai, bet ir pirmieji taškai šiame sezone.

Kitose rungtynėse pasismagino lygos lyderiai - "Manchester City" rezultatu 7-2 nušlavė iš savo kelio "Stoke City" vienuolikę. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Raheemas Sterlingas, Davidas Silva, Fernandinho, Bernardo Silva, Leroy'us Sane bei du kartus kamuolį tiksliai smūgiavęs Gabrielis Jesusas.

Dar kitoje dvikovoje minimalią pergalę prieš "Bournemouth" pasiekė Londono "Tottenham". Vienintelį bei pergalę atnešusį įvartį "Spurs" gretose pasiekė Christianas Eriksenas.

Likusios dvi dvikovos baigėsi "Burnley" - "West Ham" lygiosiomis bei "Swansea" pergale prieš "Huddersfield".

Paskutinėse rungtynėse skaudžią pamoką išvykoje taip pat gavo Londono "Arsenal" klubas. Arsene'o Wengero auklėtiniai rungtynių pabaigoje patyrė nesėkmę prieš "Watford".

39-ąją minutę išvedė "kanonierius" į priekį, tačiau "širšės" antrajame kėlinyje parodė charakterį.

71-ąją minutę Troy'us Deeney nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą, o pačioje rungtynių pabaigoje "Arsenal" į gilų nokdauną pasiuntė Tomas Cleverley, pasiekęs pergalingą įvartį.

"Watford" po pergalės ne tik nustūmė "Arsenal" į šeštąją poziciją, bet ir iš ketvirtos vietos išstūmė čempionus "Chelsea".

"Crystal Palace" 2 - 1 "Chelsea"
11' [1 - 0] C. Azpilicueta (į savus vartus)
18' [1 - 1] T. Bakayoko
45' [2 - 1] W. Zaha

"Man City" 7 - 2 "Stoke City"
17' [1 - 0] G. Jesus
19' [2 - 0] R. Sterling
27' [3 - 0] D. Silva
44' [3 - 1] M. Diouf
47' [3 - 2] K. Walker (į savus vartus)
55' [4 - 2] G. Jesus
60' [5 - 2] Fernandinho
62' [6 - 2] L. Sane
79' [7 - 2] B. Silva

"Tottenham" 1 - 0 "Bournemouth"
47' [1 - 0] C. Eriksen

"Burnley" 1 - 1 "West Ham"
19' [0 - 1] M. Antonio
85' [1 - 1] C. Wood
27' A. Carroll ("West Ham") pašalintas iš aikštės

"Swansea" 2 - 0 "Huddersfield"
42' [1 - 0] T. Abraham
48' [2 - 0] T. Abraham

"Watford" 2 - 1 "Arsenal"
39' [0 - 1] P. Mertasacker
71' [1 - 1] T. Deeney (11 m. baudinys)
90+2' [2 - 1] T. Cleverley