Po 21 įvarčio trilerio LFF Futsal taurėje paaiškėjo pirmasis pusfinalio dalyvis

LFF Futsal taurės turnyre sekmadienį buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio susitikimas tarp Kybartų „Sveikatos“ ir Gargždų „Pramogos-SC“. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 12:9 (2:4) šventė Gargždų futbolininkai.

Tikra įvarčių fiesta tapusias rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Gargždų, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 4:2.
Vos per keletą antrojo kėlinio minučių „Sveikata“ rezultatą išlygino, tačiau čia pat vėl dviejų įvarčių persvarą įgijo svečiai.

Kybartų miesto futbolininkai savų sirgalių akivaizdoje pasiduoti net negalvojo ir likus žaisti 10 minučių net buvo priekyje rezultatu 7:6.

Vis tik, tada „Pramogos-SC“ įjungė aukštesnę pavarą, pelnė 4 įvarčius iš eilės ir pergalės varžovams nebeatidavė. Rungtynės baigėsi rezultatu 12:9.

Gargždų komandai net 5 įvarčius įmušė Valdas Pocevičius, 2 pridėjo Erikas Vainoras, po kartą pasižymėjo Tomas Tamošauskas, Mantas Perepliotovas, Algimantas Bačanskis, Mindaugas Jonelys ir Martynas Draukšas.

„Sveikatos“ gretose 4 įvarčius įmušė Gintaras Čibirka, Tomas Krakauskas ir Deividas Karpavičius pridėjo po 2 tikslius smūgius, o kartą pasižymėjo Artūras Pečiulis.