Po baudinių serijos paaiškėjo merginų čempionato laimėtojos

Vilniaus futbolo mokykla triumfavo 2003 metų ir jaunesnių merginų varžybose, finale įveikusi MFA „Žalgirį“.

Šventupėje rugsėjo 15 dieną susirungė Merginų U-16 futbolo čempionato finalinis šešetas. A grupėje 4 taškus iškovojo ir pirmą vietą užėmė Vilniaus FM ekipa, aplenkusi Šiaulių SG (2 t.) ir Vilniaus MFK „Žalgirį“ (1 t.).

B grupėje po 4 taškus pelnė Utenos FK „Utenis“ ir Vilniaus MFA „Žalgiris“, bet pastarosios dėl geresnio įvarčio santykio užėmė pirmą vietą. Taškų nepelnė Ukmergės SC merginos.

Kovoje dėl penktos vietos MFK „Žalgiris“ po baudinių serijos 2:0 pranoko ukmergiškes. Bronzos medalius iškovojo FK „Utenis“, įveikęs šiaulietes 1:0. Aukso medalius iškovojo Vilniaus FM merginos, po intriguojančios baudinių serijos 6:5 įveikusios MFA „Žalgiris“ bendraamžes.

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras bendradarbiaujant su Lietuvos moterų futbolo asociacija. Prizais buvo apdovanotos geriausiai pasirodžiusios komandos bei pasižymėjusios komandų žaidėjos.