Po dramatiškų rungtynių į finalą pateko "Milan" © Eurofootball.lt
"%c00062" futbolininkai - UEFA Čempionų lygos finale. Reto grožio, ypatingai dramatiškame atsakomajame pusfinalio mače Italijos klubas pralaimėjo "%c00128" rezultatu 1-3, bet dėka svečiuose įmušto "auksinio" M.Ambrosini įvarčio pateko į turnyro finalą.

"%c00128" 3 - 1 "%c00062"
(Pirmos rungtynės 0-2, Bendras rezultatas - 3-3)
9' [1 - 0] Ji Sung Park
65' [2 - 0] Phillip Cocu
90' [2 - 1] Massimo Ambrosini
90+1' [3 - 1] Phillip Cocu

Rungtynes Olandijos čempionai pradėjo aktyviai ir iškart siekė įmušti greitą įvartį. Tai jiems pavyko - J.S.Parkas, 9 minutę gavęs perdavimą iš J.Vennegooro of Hesselinko, stipriu smūgiu iš 13 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį Didos ginamų vartų kampą. Praleidę greitą įvartį "Milan" futbolininkai kiek sutriko ir galutinai atidavė iniciatyvą šeimininkams, kurie ir toliau pavojingai atakavo.

28 minutę "PSV" vos nepadvigubino persvaros, tačiau po M.van Bommelio baudos smūgio J.Vennegooro of Hesselinko galva smugiuotas kamuolys atšoko nuo skersinio. Visgi net ir turėdami didžiulę persvarą olandai pirmame kėlinyje nesugebėjo pelnyti antro įvarčio.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo pavojingomis "PSV" atakomis, o visi "Milan" bandymai regzti atakas baigdavosi nesėkmingai. 65-ąją minutę, po puikaus Y.P.Lee perdavimo iš krašto, Philipas Cocu galva pasiuntė kamuolį į tinklą. Išlyginę bendrą rezultatą olandai nė nemėgino apsiraminti ir toliau visiškai kontroliavo rungtynių eigą.

Kėliniui artėjant į pabaigą "Milan" sukūrė kelias progas įvarčiui įmušti, bet išnaudoti jų nesugebėjo. Kai atrodė, kad ekipoms teks žaisti pratęsimą, fortūna nusišypsojo "Milan" - Kaka perdavė kamuolį iš krašto ir baudos aikštelėje visiškai laisvas paliktas M.Ambrosini galva pelnė ypač svarbų įvartį.

Nors jau kitos atakos metu pergalės neabejotinai nusipelnę "PSV" futbolininkai trečią kartą nuginklavo Dida - P.Cocu puikiu smūgiu nestabdydamas kamuolį pasiuntė į vartų kampą - teisėjo pridėto laiko pelnyti dar vienam įvarčiui jau nebepakako, ir Olandijos čempionų ekipai dėl savo aikštėje praleisto įvarčio teko pasitraukti iš turnyro.

Taigi gegužės 25-ąją dieną vyksiančiame UEFA Čempionų lygos finale "Milan" Stambulo mieste susikaus su "%c00045" klubu.