Po keitimo aikštėje pasirodęs R. Firmino nukalė "Liverpool" komandai pergalę prieš PSG

Antradienį startavusioje 2018-19 metų sezono UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmosios rungtynės A, C ir D grupėse. B grupės susitikimai įvyko dviem valandomis anksčiau.

Daugiausiai sirgalių dėmesio sulaukusi dvikova įvyko "Anfield" stadione, kur praėjusio sezono finalininkas "Liverpool" priėmė Paryžiaus "Saint-Germain". Itin rezultatyvioje dvikovoje, kurioje svečiai buvo panaikinę dviejų įvarčių deficitą, pergalę paskutinę rungtynių minutę nuskynė "raudonieji" - 3:2.

PSG šioje dvikovoje sugebėjo atsakyti varžovams dviem įvarčiais, tačiau žaidimo prasme Thomo Tuchelio auklėtiniai neįtikino nei "Anfield" stadiono, nei didžiosios daugumos sirgalių.

30-ąją minutę Danielis Sturridge'as išvedė "raudonuosius" į priekį, o jau po šešių minučių pranašumą nuo 11 metrų žymos padidino Jamesas Milneris.

Po keturių minučių Thomas Meunier sugebėjo sušvelninti atsilikimą. Šis įvartis prieš pat pertrauką buvo kertinis paryžiečiams, tačiau antrojo kėlinio pradžioje jie vis tiek nespindėjo dideliu noru lyginti rezultatą.

83-ąją minutę svečiai pasinaudojo Mohamedo Salah klaida ir netikėtai išlygino rezultatą - įvarčio autoriumi tapo Kylianas Mbappe. "Liverpool" neketino nuleisti rankų ir aikštėje tik po keitimo pasirodęs Roberto Firmino puikiu smūgiu 92-ąją minutę išplėšė dramatišką pergalę šeimininkų komandai.

Kitos C grupės rungtynėse, kuriose "Napoli" svečiavosi pas Belgrado "Crvena Zvezda", baigėsi netikėtomis nulinėmis lygiosiomis.

A grupėje sunkias pergales šventė dvi favoritės - Dortmundo "Borussia" ir Madrido "Atletico". Pastarieji išvykoje palaužė "Monaco", o BVB rungtynių pabaigoje įveikė "Club Brugge".

D grupėje Stambulo "Galatasaray" sutriuškino Maskvos "Lokomotiv", o Gelzenkircheno "Schalke" ir "Porto" išsiskyrė lygiosiomis. Anksčiau įvykę B grupės susitikimai baigėsi "Barcos" ir Milano "Inter" pergalėmis.

A grupė

"Club Brugge" 0 - 1 "Borussia"
85' [0 - 1] C. Pulisic

"Monaco" 1 - 2 "Atletico"
18' [1 - 0] S. Grandsir
32' [1 - 1] D. Costa
45' [1 - 2] J. Gimenez

C grupė

"Liverpool" 3 - 2 PSG
30' [1 - 0] D. Sturridge
36' [2 - 0] J. Milner (11 m. baudinys)
40' [2 - 1] T. Meunier
83' [2 - 2] K. Mbappe
90+1' [3 - 2] R. Firmino

"Crvena Zvezda" 0 - 0 "Napoli"

D grupė

"Galatasaray" 3 - 0 "Lokomotiv"
9' [1 - 0] G. Rodrigues
67' [2 - 0] E. Derdiyok
90' [3 - 0] S. Inan (11 m. baudinys)
87' B. Ndiaye ("Galatasaray") pašalintas iš aikštės

"Schalke" 1 - 1 "Porto"
64' [1 - 0] B. Embolo
75' [1 - 1] Otavio (11 m. baudinys)
13' A. Telles ("Porto") nerealizavo 11 m. baudinio