Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Po kraupaus epizodo Edersonas ramino S. Mane


„Manchester City“ ir „Liverpool“ rungtynės rugsėjo 9 d. nuaidėjo aukšta nata. „Man City“ iškovoją lengvą pergalę 5:0, o Sadio Mane nokautavo Edersoną.

S. Mane įspyrė vartininkui į galvą, kuris buvo iškart pakeistas, o S. Mane gavo raudoną kortelę. „Liverpool“ ekipos žaidėjas itin nuogąstavo  po šio epizodo. Jis iškart aikštėje norėjo atsiprašyti varžovo. Tai futbolininkas padarė ir socialinėje erdvėje.

Tuo tarpu epizodą po kelių savaičių prisiminęs Edersonas atsiprašymą priėmė ir nesmerkė S. Mane veiksmų aikštėje.

„Taip, šiek tiek kontaktavome. Jis man parašė. Aš jam sakiau, kad nusiramintų, nes tokie dalykai nutinka aikštėje ir tai gali nutikti bet kada. Pasakiau jam, kad nesijaudintų ir palinkėjau gero sezono“, - pasakojo vartų sargas.

„Aš sulaukiau stipraus smūgio į veidą, bet jau tą pačią savaitę žaidžiau Čempionų lygoje. Aš rungtyniavau su pasitikėjimu ir be jokios baimės. Aš pajutau labai stiprų smūgį, bet norėjau ir toliau žaisti. Tačiau negalėjau to daryti dėl medicininių priežasčių. Tačiau aš visada buvau su sąmone, nors ir mano veidas buvo šiek tiek ištinęs“, - prisiminė incidentą Edersonas.

Straipsnio įvertinimas: 9 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (2)

MCsirgalius
1 9 09-25 15:40
Nesinorėtu, kad tokie epizodai išvis atsitikinėtu futbole, bet aiškų incidentų išvengti neįmanoma, laimei viskas gerai baigėsi.