Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Po netikėto iškritimo – apmaudas "Ajax" stovykloje


2019-12-11 12:17:56 Čempionų Lyga AFC Ajax

Amsterdamo "Ajax" komanda praėjusio sezono žygio nebepakartos – Nyderlandų čempionai buvo eliminuoti iš UEFA Čempionų lygos.

Nesėkmė namuose prieš "Valencia" ir Londono "Chelsea" pergale mače su "Lille" nulėmė tai, kad "Ajax" liko trečioje vietoje ir kelionę tęs kitame turnyre – Europos lygoje.

Sensacinga yra tai, kad "Ajax" nuo pat pirmo iki priešpaskutinio turo rikiavosi pirmoje grupės pozicijoje. Visgi grupių etapo uždarymas olandams buvo katastrofiškai nesėkmingas.

Po rungtynių sunkiai žodžius rinko tiek futbolininkai, tiek komandos strategas.

"Jaučiame didžiulį nusivylimą", – teigė Erikas ten Hagas. – Surengėme tikrai gerą pasirodymą grupių etape – iškovota 10 taškų. Neabejotinai nusipelnėme žengti tolyn, tačiau tai kažokiu būdu neįvyko".

Vietoj to, kad vasario mėnesį reikėtų ruoštis Čempionų lygos aštuntfinaliui, "Ajax" lauks atkrintamųjų etapas Europos lygoje.

Iš E. ten Hago interviu, kurį davė šalies žiniasklaidai, galima suprasti, kad dalyvavimas Europos lygoje neteikia didelio džiaugsmo.

"Nemanau, kad dabar yra tinkamas laikas apie tai kalbėti", – po klausimo, ar jaučia, kad Europos lygoje turės daugiau šansų iškovoti trofėjų, atsakė strategas.

Sunkiai su tokiu pasitraukimų galėjo susitaikyti ir Dušanas Tadičius: "Sunku kalbėti. Surinkome 10 taškų, o dabar paliekame turnyrą. Nusivylimas neišpasakytas."

"Ajax" praėjusį sezoną Čempionų lygoje nužygiavo iki pusfinalio ir buvo tik per plauką nuo patekimo į finalą.

Straipsnio įvertinimas: 1 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes