Po pertraukos užsikūrusi "Roma" nepaliko vilčių "Torino" (VIDEO)

„Roma“ ekipa be didesnio vargo įrodė savo pranašumą prieš „Torino“ ir iškovojo pergalę 3:0 (0:0).

Jeigu pirmame kėlinyje komandų žaidimą buvo galima pavadinti žvalgyba, tai po pertraukos „Roma“ įjungė aukštesnę pavarą ir išsprendė visus reikalus.

Jau 56-ąją minutė po Alessandro Florenzi perdavimo nieko nedengiamas Konstantinos Manolas galva pasiuntė kamuolį į „Torino“ vartus ir išvedė savo ekipą į priekį.

73-ąją minutę Radja Nainggolanas surado savo komandos draugą Daniele De Rossi, kurio smūgis į apatinį kairį kampą padvigubino „Roma“ ekipos persvarą.

O visus taškus sudėjo Lorenzo Pellegrini, kuris per pridėtą teisėjo laiką nepaliko nė menkiausių vilčių vartininkui ir „Roma“ persvarą padidino iki trijų įvarčių.

„Roma“ 3:0 „Torino“

56‘ [1-0] K. Manolas
73‘ [2-0] D. De Rossi
90+3‘ [3-0] L. Pellegrini