Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Pokyčiai Ispanijos futbole: Supertaurės mačą keičia "finalo ketvertas"


2019-02-19 15:12:37

Ispanijos futbolo federacija antradienį spaudos konferencijoje paskelbė, kad nuo kito sezono nebebus įprasto Supertaurės formato.

Šį sezoną šiame turnyre jau buvo įvykę pokyčiai – įprastas dvi rungtynes, kuriose susitinka "La Liga" ir Karaliaus taurės laimėtojai, pakeitė vienas susitikimas. Pirmą kartą šalies istorijoje finalinės rungtynės įvyko už Ispanijos ribų – Maroke.

Dabar galiausiai buvo nuspręsta galutinai panaikinti tokio tipo rungtynes ir sukurti visiškai kitokią sistemą.

Nuo šiol prieš sezoną bus suorganizuotas "finalo ketvertas", kuriame žais abu Karaliaus taurės finalininkai ir dvi pirmąsias vietas "La Liga" pirmenybėse užėmę klubai.

"Finalo ketvertas" taip pat nebus žaidžiamas Ispanijoje – varžybos bus organizuojamas užsienyje. Planuojama, kad tiek pusfinaliai, tiek ir finalas įvyks tame pačiame mieste. Turnyras neturėtų trukti daugiau nei keturias dienas.

Neaišku, kaip į šiuos pasikeitimus reaguos didieji Ispanijos grandai. Pavyzdžiui, "Real", "Barcelona" ir "Atletico" yra gana dažni UEFA Supertaurės dalyviai, todėl papildomas krūvis nėra tai, ko klubai nori sezono pradžioje.

Straipsnio įvertinimas: 1 16
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (7)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Benderis
1 9 02-19 19:31
padauges ell clasico zmones pluste plus i toki turnyra beje kaip ir pinigai plus i la ligos kisene..nieko blogo - zmonem pramoga klubam pinigai..
FenomenoR9
1 1 02-20 01:22
antras sudetis prades siust ir pasibaigs