Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Portale "EuroFootball.lt" - konferencija apie lažybas, vaikų treniravimą ir Lošėjų asociaciją


2017-10-11 14:11:15 Statymai lažybos

Lankomiausias šalies futbolo portalas "EuroFootball.lt" pristato naują konferenciją.

Šįkart svetainės skaitytojai turės galimybę užduoti klausimą vienam sėkmingiausių Lietuvos lošėjų, kuris interneto platybėse yra žinomas VicenteR slapyvardžiu. Jis taip pat dirba vaikų futbolo treneriu bei yra pagrindinis Lošėjų asociacijos iniciatorius ir steigėjas.

Lažybų bendrovių siaubu vadinamas vyriškis jau atsakė į kelis pirmuosius klausimus.

- Vieša paslaptis, jog ne vienas Lietuvos A lygos klubas yra ar buvo susitepęs lažybų skandaluose. Kaip manote, ar yra kokios nors priemonės kovai su sutartais mačais?

- Sutartos rungtynes nėra ta problema, kuriai išspręsti būtų galima rasti vieną lengvą sprendimą. Kas liečia tokias nedideles lygas,  kaip mūsų šalies A lyga, tai pakako principingos vadovų pozicijos tam tikrų skandalų momentais, ir pirmenybės, galima sakyti drąsiai, jau apsivalė nuo panašių dalykų.

- Ar atsukęs laiką atgal, vis tiek rinktumėtės šią azartinių lošimų sritį?

- Tokiu atveju tikrai rinkčiausi sporto lažybas, nes tai veikla, kuri man teikia didelį malonumą ir būtent šitoje srityje atradau save ir išmokau daug dalyku ne tik apie sportą ar matematiką, bet ir apie žmogaus psichologiją bei vertybes.

- Ar turite užsibrėžęs kažkokį tikslą gyvenime, ir jeigu ne paslaptis, kas tai per tikslas?

- Kiekviena gyvenimo diena susideda iš mažų ir didelių tikslų, kartais juos pavyksta igyvendinti, kartais - ne.

Aš esu maksimalistas ir mano tikslai visur yra aukščiausi, kad ir ką bedaryčiau.

Tačiau didžiausias ir galutinis gyvenimo tikslas yra, jog mano sūnus įmuštų įvartį 2040 m. Europos futbolo čempionate (nebus tragedija, jei pelnys įvartį ir 2036 ar 2044 m. cempionate). Taigi, šiam tikslui pasiekti aš privalau kiekvieną dieną įgyvendinti daug mažesnių tikslų, nuo jų ir priklausys galutinis rezultatas.

- Ką pasakytumėte tiems žmonėms, kurie svarsto pradėti lažintis?

- Jiems siūlyčiau pirmiausia gerai įvertinti, tai ką jie daro šiuo metu ir savo veikloje patiriamus sunkumus padauginti iš 1000. Tuomet įvertinti ar gautą atsakymą jie pasiruošę įveikti. Jeigu pasiruošę, tuomet galima pradėti lažintis.


VicenteR - ilgametis STATYMAI.com puslapio bendruomenės narys ir ekspertas, kuris jau ne vienerius metus sėkmingai gyvena iš sporto lažybų. VicenteR taip pat yra ir jaunųjų futbolininkų treneris. Nepaisant to, šis žmogus šiais metais tapo pagrindiniu lošėjų asociacijos iniciatoriumi ir steigėju. Lošėjų asociacija prieš keletą dienų žengė pirmuosius tvirtesnius žingsnius bei bendradarbiaudami su "Lietuvos ryto" televizija parengė reportažą apie lažybas ir jų užkulisius.

Pirmą kartą klausimai konferencijoje bus atsakomi vaizdo reportaže, todėl iki ketvirtadienio vakaro paskubėkite užduoti klausimus naujienos komentaruose arba konferencijos skiltyje.

Straipsnio įvertinimas: 13 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (23)

Milstas
0 0 10-11 23:26
Benkartas29:
Kiek ir kas galejo uzsidirbti is maltos ir lt drawo? Aciu
Čia tai kapeikos, bet pagalvok, kokios babkės nubyrėjo USA orakulams šiąnakt Man tai tokie pralaimėjimai, lošiant tokio svarbumo varžybas, prieš tikrai ne Ronaldinho laikų Brazilją ir dar su own golasu smirda net per vandenyną.