Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Portugalija su C. Ronaldo išbandė LFF stadiono dangą, F. Santosas mūsiškių nenuvertina


E. Žaldario nuotr. 2019-09-09 19:16:16 Cristiano Ronaldo Portugalija Lietuva

Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas prieš rungtynes su Lietuva sakė, kad svarbiausia gerbti varžovus ir kaip jie žaidžia.

Konferencijoje žiniasklaidai prieš rungtynes su Lietuva su žiniasklaida bendravo F. Santosas ir vienas rinktinės veteranų, gynėjas Jose Fonte.

„Lietuvos rinktinė pajėgi, gerai organizuota, žaidžia kontratakomis grįstą futbolą. Turėsime bandyti juos įveikti, - kalbėjo F. Santosas. – Kiekvienos rungtynės turi savo specifiką. Dabar esame susikoncentravę ties šiomis. Įvertinome praėjusios dvikovos klaidas ir stengsimės jų nekartoti.“

„Tai yra dar vienos rungtynės, kuriose turime stengtis, kaip ir prieš kiekvienas kitas rungtynes. Esame pasiruošę ir tikimės pergalės“, – sakė J. Fonte.

Paskutinėse rungtynėse su Serbija portugalai gynyboje nesužaidė puikiai – leido varžovams įmušti du įvarčius. „Niekas nemėgsta praleisti įvarčių, bet tai gali būti mums postūmis kitose rungtynėse sužaisti geriau, nepraleisti ir laimėti rungtynes“, – kalbėjo Portugalijos rinktinės gynėjas.

Portugalų treneris F. Santosas teigė esąs patenkintas Cristiano Ronaldo sportine forma: „Cristiano yra ypatingas žaidėjas. Jis pastaruoju metu muša įvarčius ir mes tuo džiaugiamės.“

Treneris artėjant prieš rungtynes nebendravęs su „Žalgirio“ komandos treneriu iš Portugalijos Joao Martinsu. „Mums yra svarbiausia pažinti ne lygą, o pačią rinktinę, suprasti kiekvieno žaidėjo savybes ir bruožus, kaip jie žaidžia komandoje, kokią taktiką naudoja“, – argumentavo strategas.

Sulaukę LFF stadione įprasto klausimo apie dirbtinę dangą, portugalai jokio susirūpinimo neišreiškė. „Tiesiog reikia laimėti. Mes pasiruošę kovoti bet kokiomis sąlygomis. Svarbiausia žinoti savo priešininkus, jų taktiką, kaip jie žaidžia, gerbti juos. Mūsų tikslas – laimėti ir būti pirmais grupėje“, - teigė F. Santosas.

„Nemanau, kad tai turėtų sukelti problemų ar turės įtakos. Mes esame įpratę žaisti įvairiomis aplinkybėmis“, – tikino J. Fonte.

Portugalijos rinktinė dar prieš rungtynes su Serbija dėl traumos neteko gynėjo Pepe – jį rinktinėje pakeitė Ferro. Artėjant dvikovai su Lietuva neaišku, ar galės žaisti Nelsonas Semedo. Jo būklę F. Santosas žadėjo įvertinti po antradienio vakaro treniruotės LFF stadione.

Lietuvos ir Portugalijos rinktinės susitiks antradienį nuo 21 val. 45 min. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija.

E. Žaldario nuotr. galerija


Portugalijos rinktinės treniruotė LFF stadione


Straipsnio įvertinimas: 10 1

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (20)

7 40 09-09 19:45
Praeitais metais Ronaldo žaidė ant dirbtinės dangos CL Berne ir stadionas gerokai prastesnis nei LFF stadionas. Mažiau saviplakos
Milstas
3 31 09-09 21:11
Labai džiugu matyti CR Lietuvoje, nepasididžiavo atvykti, malačius. Belieka tik stebėtis jo nerealia motyvacija.
7 24 09-09 20:06
Atvaziavo futbolo virtuozai tai lietuva supazindins su kamuoliu ka su juo reikia elktis , nes Lietuvai tai naujove jie nieko neismano kas tai per sportas !!!!!!!
GedBuz
 GedBuz
0 9 09-10 08:19
Tai kokio santūrumo tas jų treneris. Visi puikiai supranta, kad žaidimas bus į vienus vartus, jiems tai lyg treniruotė prieš dublerių komandą. Būtų gerai, jog ltu komanda žaistų kontraatakomis grįstą futbolą, bet, deja, jis grįstas atsispardymu - atstovėk, ir niekas neteis Gaila man Lietuvos vyrų. Jie nekalti, kad esame tokioje situacijoje, tiesiog kalta sistema su visais bachūrais - nėra infrastruktūros, padorių mokyklų, pakankamai ar bent jau kokybiškų stadionų, net padorios savireklamos ir skatinimo jaunimą žaisti. Esame duobėje ir tiek. Palinkėsiu garbingai sužaisti.
5 7 09-10 00:25
Jeigu Ronaldo atvyko, tai atvyks kada nors ir Messis su Argentinos rinktine