Portugalų pralaimėjimo fone – nutrūkusios C. Ronaldo serijos

Portugalijos rinktinė praėjusį vakarą turėjo pripažinti akivaizdų Nyderlandų pranašumą 0:3.

Nyderlandų rinktinė ne tik viską darė idealiai puolime, bet ir neklydo gynyboje, o tai labiausiai atsispindi portugalų žvaigždės žaidime. Cristiano Ronaldo šiame susitikime liko savo paties šešėlyje.

C. Ronaldo į šias rungtynes žengė po 9 iš eilės mačų, kuriuose jam pavyko įmušti bent po vieną įvartį. Įdomu tai, kad iš tų 9 rungtynių, net septyniose jis įmušė dublį. Vis dėlto pratęsti šios serijos iki dviženklės portugalui nepavyko.

Tiesa, tai nėra vienintelė nutrūkusi C. Ronaldo serija. Futbolininkas, kuris buvo įmušęs 19 įvarčių per paskutines 9 rungtynes, nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio link vartų. Toks reiškinys C. Ronaldo žaidime užfiksuotas vos pirmą kartą šį sezoną.

Portugalas kiekvienose šio sezono rungtynėse vilkint tiek Madrido „Real“, tiek Portugalijos rinktinės marškinėlius buvo atlikęs bent po vieną smūgį link vartų per rungtynes.

Gal šios serijos ir nebūtų nutrūkusios, tačiau vienas geriausių planetos futbolininkų buvo pakeistas 68-ąją minutę.