Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

P.Pogrebnyakas: juokinga, kai juodaodis atstovauja Rusijos rinktinei


2019-03-20 09:35:57

Buvęs "Fulham" ekipos puolėjas Pavelas Pogrebnyakas pasižymėjo skandalingu interviu.

Šiuo metu Jekaterinburgo "Ural" atstovaujantis žaidėjas vietinei spaudai tikino, kad yra prieš kitos spalvos sportininką žaidimą nacionalinėje rinktinėje.

"Nematau to prasmės. Nesuprantu, kodėl brazilas Ari gavo rusišką pasą.

Juk yra juokinga, kai juodaodis atstovauja Rusijos rinktinei. Nors Mario Fernandesas yra aukščiausio lygio futbolininkas, tačiau mes turime toje pačioje pozicijoje galintį žaisti Igorį Smolnikovą.

Galėtume išsiversti be užsieniečių pagalbos", - aiškino rusas.

Puolėjo komentarai užkliuvo ir šalies prezidento Vladimiro Putino patarėjui Mikhailui Fedotovui, kuris sakė, kad "niekam neturėtų kilti abejonių, jog bet kokios rasės žmonės turi teisę atstovauti Rusijos ekipoms".

Straipsnio įvertinimas: 9 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (10)

gud
3 37 03-20 11:06
Dėl žaidėjų natūralizavimo tai aš sutinku, bet čia nėra skirtumo juodas/baltas/geltonas/rožinis ar dar kokios kitos spalvos ir nėra skirtumo kurioj rinktinėj. Bet jeigu žmogus gimęs/augęs konkrečioj valstybėj tai jo spalva neturėtų daryt jokios įtakos.
Bianco
 Bianco
2 21 03-20 12:07
O kai del Neustädter, Guilherme, Rausch? Grynakraujai rusai?
MettaworIdpeace
9 23 03-20 13:31
Tai aisku, kad juokinga. *** kas jum darosi? elementaru, nes Rusijoj negimsta juodi. Koks cia rasizmas? Visi zvengem, kai rusus i Europos krepsinio cempionato virsune atvede JR. (Sašos) Holdeno metimas. Zvengem, kad ot tai rusas... Nu jis ir pasake ta pati. Mane tas rasizmo sudas uzkniso jau. Tiesiog nebegali pasakyti, kad juodas yra juodas.
4 4 03-20 15:50
Gali pasirodyti,kad rasistinis,bet tai tikrai keista kai salies bridal atsiranda juodi ,kazkas kazkur pasidare spalvotu ir mano,kad tai normalu ???? tai geda
Vaidoshius
22 22 03-20 10:19
Kažkas pavarde Pogrebnyakas greitu metu kažkur užsprings vemalais ar kelyje įvyks nelaimingas atsitikimas po šito pasisakymo