Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Prancūzija Tautų lygoje pranoko Nyderlandus

Sekmadienį UEFA Nacijų lygoje, kuri yra skirta pakeisti draugiškus susitikimus, įvyko dar aštuonerios rungtynės keturiuose skirtinguose divizionuose.

A divizione Prancūzija namuose priėmė Nyderlandų futbolininkus. Prancūzai dominavo visą laiką ir pasiekė pelnytą pergalę rezultatu 2:1.

Kylianas Mbappe 14-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrojo kėlinio viduryje Ryanas Babelis sugebėjo grąžinti lygybę. Visgi, dešimties neįmuštų rungtynių seriją nutraukęs Olivier Giroud 75-ąją minutę atnešė prancūzams pirmąją pergalę naujajame turnyre.

B divizione jau stipriausią sudėtį surinkusi Danijos komanda rezultatu 2:0 nugalėjo G. Bale'o atstovaujamą Velsą. Minimalią pergalę taip pat šventė Ukraina, įveikusi Slovakiją.

C divizione bulgarai nugalėjo norvegus, Kipro rinktinė - slovėnus. D divizione pergalėmis džiaugėsi Makedonija, Gruzija ir Lichtenšteinas.