Prancūzijoje - devyni įvarčiai, F. Thauvino hat-trickas ir "Marseille" pergalė (VIDEO)

24-asis Prancūzijos čempionato turas prasidėjo įspūdingu stiliumi. Jame "Marseille" komanda net 6-3 nukovė paskutinę vietą užimančius "Metz" futbolininkus.

Namie žaidusios uostamiesčio ekipos įvarčių sąskaitą po puikios kombinacijos su Valere Germainu jau šeštąją minutę atidarė Morganas Sansonas. Šis saugas netrukus atliko rezultatyvų perdavimą Florianui Thauvinui ir svečiai buvo pasiųsti į visišką nokdauną.

Vaizdas aikštėje buvo kurį laiką aprimęs ir "Metz" komanda džiaugėsi beveik sulaukusi pertraukos, tačiau prieš pat ją dar kartą įmušė Thauvinas. Krašto puolėjas dar tiksliai asistavo vos prasidėjus antrajam kėliniui.

56-ąją minutę Thauvinas jau galėjo džiaugtis hat-tricku, o Rudi Garcios auklėtiniai susikrovė penkių įvarčių pranašumą. Tuomet pirmąjį paguodos įvartį sugebėjo pelnyti Florentas Mollet.

Po kelių akimirkų po pastarojo smūgio rezultatas Kosto Mitroglou dėka vėl tapo 6-1, bet svečiai nesileido pažeminami ir įmušė dar dukart, tad rungtynės galiausiai baigėsi įspūdingu rezultatu 6-3.

"Marseille" futbolininkai šios pergalės dėka bent laikinai atitrūko "Lyon" klubo, kuris sekmadienį kausis su "Monaco".

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>