Prancūzijos lygos taurė keliauja į Strasbūrą © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį pasibaigė Prancūzijos lygos Taurės turnyras. Šį sezoną trofėjų iškovojo "Ligue 1" vidutiniokė "Strasbourg" ekipa, po atkaklios kovos 2-1 įveikusi "Caen".

"%c00206" 1 - 2 "%c00034"
39' [0 - 1] Mamadou Niang
43' [1 - 1] Sebastien Mazure
79' [1 - 2] Jean-Christophe Devaux

Rungtynes aktyviau pradėjo "Strasbourg" akipa ir tai davė savo rezultatų - 39-ąją minutę savo ekipą į priekį išvedė Mamadou Niang'as (%p00448). Tačiau "Strasbourg" pirmavo neilgai. Jau po 5 minučių tiksliu smūgiu rezultatą išlygino Sebastienas Mazure.

Lygus rezultatas išsilaikė iki 79-osios rungtynių minutės. Būtent tada buvo paskirtas baudos smūgis "Caen" vartų link, kurį realizuoti stojęs Jeanas-Christophe Devauxas (%p00441) smūgiavo tiksliai ir išvedė savo ekipą į priekį.

Paskutines 10 minučių "Strasbourg" žaidė užtikrintai ir nebeišleido pergalės iš rankų. Priminsime, jog Lygos Taurės nugalėtojui yra suteikiama vieta kito sezono UEFA Taurės turnyre, tad šis trofėjus yra labai svarbus Strasbūro ekipai.