Prasidėjo naujas Anglijos "Premier" lygos sezonas © Eurofootball.lt
Aštuoniomis rungtynėmis šeštadienį prasidėjo naujasis 2005/06 metų Anglijos "Premier" lygos sezonas. Sėkmingai jį pradėjo į lygą sugrįžęs "West Ham", namuose įveikęs "Blackburn" ekipą, pergalėmis išvykoje startavo "Man Utd", "Tottenham" bei "Charlton" klubai, o kiti susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Pirmosiose naujo sezono rungtynėse "Man Utd" išvykoje susitiko su labai gerai praėjusį sezoną pasirodžiusiu ir vietą Čempionų lygos atrankoje iškovojusiu "Everton" ir įveikė jį rezultatu 2-0. Įvarčius svečių ekipai pelnė abu puolėjai - R.van Nistelrojus ir buvęs "Everton" žaidėjas jaunasis supertalentas W.Rooney.

Po dviejų metų pertraukos į "Premier" lygą grįžęs "West Ham" atsilikinėjo prieš "Blackburn" 18 minutę pasižymėjus A.Toddui. Vis dėlto po pertraukos rezultatą išlygino šeimininkų ekipos veteranas T.Sheringhamas, 62 minutę svečiai jau pirmavo pasižymėjus N.Reo-Cokeriui, o pergalę "plaktukams" (angl. - "The Hammers") likus dešimt minučių užtvirtino M.Etheringtonas.

Kitam į lygą sugrįžusiam "Sunderland" klubui šventę sugadino "Charlton", dviejų D.Bento ir vieno D.Murphy įvarčių dėka nugalėjęs rezultatu 3-1. Vienintelį įvartį šeimininkams pelnė A.Gray'us, 32 minutę sugebėjęs išlyginti rezultatą.

Prie nugalėjusių komandų prisijungė ir "Tottenham", išvykoje įveikęs "Portsmouth" ekipą. Per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką įvartį į savo vartus įsimušė šeimininkų gynėjas A.Griffinas, o įpusėjus antram kėliniui pergalę svečiams užtvirtino J.Defoe.

Savotiškos rungtynės vyko Birmingeme, kur "Aston Villa" susitiko su "Bolton". Šiame susitikime visi keturi įvarčiai buvo pelnyti per permainingas pirmąsias devynias minutes: ketvirtą minutę šeimininkus į priekį išvedė K.Phillipsas, 6 ir 8 minutėmis pasižymėjus K.Daviesui ir I.Campo jau pirmavo svečiai, bet dar po minutės rezultatas tapo lygus įmušus S.Davisui.

Gera lygos sezono pradžia nepavyko Europos klubiniam čempionui "Liverpool", kuris nepaisant didelių komandos kapitono S.Gerrardo pastangų neišnaudojo keletos gerų progų ir su "Middlesbrough" sužaidė be įvarčių. Nulinėmis lygiosiomis baigėsi ir "Man City" mačas su "W.B.A" bei "Fulham" rungtynės prieš "Birmingham".

Sekmadienio rungtynėse šalies čempionas Londono "Chelsea" savo sezoną pradės susitikimu išvykoje su pirmenybių naujoku "Wigan", tuo tarpu kitas sostinės klubas "Arsenal" intriguojančiame mače žais prieš "Newcastle".

Šeštadienio pirmojo turo rungtynių rezultatai

"%c00051" 0 - 2 "%c00040"
43' [0 - 1] Ruud van Nistelrooy
46' [0 - 2] Wayne Rooney

"%c00049" 2 - 2 "%c00050"
4' [1 - 0] Kevin Phillips
6' [1 - 1] Kevin Davies
8' [1 - 2] Ivan Campo
9' [2 - 2] Steven Davis

"%c00044" 0 - 0 "%c00048"

"%c00054" 0 - 0 "%c00194"

"%c00057" 0 - 2 "%c00052"
45' [0 - 1] Andy Griffin (į savo vartus)
64' [0 - 2] Jermaine Defoe

"%c00260" 1 - 3 "%c00043"
11' [0 - 1] Darren Bent
32' [1 - 1] Andy Gray
64' [1 - 2] Danny Murphy
90' [1 - 3] Darren Bent

81' Darren Ambrose ("Charlton") pašalintas iš aikštės

"%c00248" 3 - 1 "%c00056"
18' [0 - 1] Andy Todd
46' [1 - 1] Teddy Sheringham
62' [2 - 1] Nigel Reo-Coker
80' [3 - 1] Matthew Etherington

81' Paul Dickov ("Blackburn") pašalintas iš aikštės

"%c00053" 0 - 0 "%c00045"

74' Ugo Ehiogu ("Middlesbrough") pašalintas iš aikštės