"Premier" lyga: "Arsenal" nugalėjo "Newcastle" © Eurofootball.lt
Vakar "Premier" lygoje vyko vienas dvidešimtojo turo susitikimas. Titulą ginantis "Arsenal" klubas po atkaklios kovos įveikė krizės krečiamą "Newcastle" rezultatu 1-0. Po šios pergalės londoniečiai sumažino atsilikimą nuo lyderio "Chelsea" komandos iki 5 taškų.

"%c00046" 0 - 1 "%c00041"
45' [0 - 1] Patrick Vieira

Rungtynės klostėsi labai atkakliai. Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo progų įmušti. Besibaigiant kėliniui A.Cole`as baudos aikštelėje kovodamas su varžovu sužaidė ranka, bet to nepastebėjęs teisėjas 11 metrų baudinio neskyrė. Jau po kelių minučių "Arsenal" įsiveržė į priekį, kai P.Viera smūgis atsimušė į J.Jenasą ir pakeitęs kryptį įskriejo į vartus.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo keletą realių progų pasižymėti, bet rezultatas nepasikeitė.