"Premier" lyga - "Birmingham" tolsta nuo iškritimo © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje vietoje penkių suplanuotų rungtynių įvyko tik ketverios. Rungtynės tarp "Sunderland" ir "Fulham" sužaidus kiek daugiau nei 20 minučių buvo nutrauktos dėl pablogėjusių oro sąlygų. Mačas artimiausiu metu turėtų būti pratęstas.

Nepaisant to, kone visas viltis kovoje dėl išlikimo praradusi "Sunderland" ekipa turės vytis varžovus - 8 minutę tiksliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Brianas McBride`as. Pažymėtina tai, kad Sanderlendo klubas šį sezoną dar nėra iškovojęs nei vienos pergalės savo žiūrovų akivaizdoje.

Šansų iškovoti išsvajotąją ketvirtą vietą ir prasimušti į kitų metų UEFA Čempionų lygos atrankos varžybas dar neprarado "Tottenham" komanda, namie 2-1 įveikusi "Man City". Po šios pergalės Martino Jolo auklėtiniai turnyrinėje lentelėje penkiais taškais lenkia dvejomis rungtynėmis mažiau žaidusį Londono "Arsenal" ir turi realias galimybes pasiekti norimą tikslą.

Dar vieną tašką kovoje dėl išlikimo iškovojo "Birmingham" komanda, išvykoje išplėšusi lygiąsias 1-1 su "Wigan". Šeimininkai pirmavo po antrojo kėlinio pradžioje Andreaso Johanssono pelnyto įvarčio, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Davidas Dunnas spėjo rezultatą išlyginti ir išlėšti pelnytas lygiąsias.

Šeštadienio rezultatai:

"%c00052" 2 - 1 "%c00054"
44` [1 - 0] P. Stalteri
49` [2 - 0] M. Carrick
52` [2 - 1] G. Samaras

"%c00043" 0 - 0 "%c00051"

"%c00057" 2 - 2 "%c00056"
32` [0 - 1] C. Bellamy
41` [1 - 1] T.L. Lua-Lua
62` [1 - 2] C. Bellamy
78` [2 - 2] S. Todorov

"%c00260" 0 - 1 "%c00044"
8` [0 - 1] B.McBride

Rungtynes, teisėjo sprendimu, 21 minutę sustabdytos ir atidėtos

"%c00261" 1 - 1 "%c00048"
49` [1 - 0] A. Johansson
77` [1 - 1] D. Dunn