"Premier" lyga - čempionato lyderių pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos dešimt 21 turo rungtynių. Visi trys turnyrinės lentelės viršuje esantys klubai, nors ir rungtyniavo išvykose, iškovojo pergales, tuo tarpu netikėtai puikiai sezoną pradėjęs "Everton" patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės, šį kartą nusileidęs "Tottenham Hotspur" ekipai.

Labiausiai laukiama šio turo dvikova vyko Liverpulyje, kur susitiko vietos "Liverpool" ir "Chelsea". Rungtynes, kuriose dominavo gynyba, minimaliu rezultatu laimėjo Jose Mourinho auklėtiniai, kurie per 21-erias rungtynes surinkę 52 taškus toliau pirmauja čempionate.

Antroje turnyrinės lentelės vietoj esantis "Arsenal", dėka dviejų Fredžio Ljungbergo (%p01619) ir vieno Robino van Piersie'o (%p02739) įvarčių, rezultatu 3-1 nugalėjo "Charlton" klubą.

Pergalę taip pat iškovojo ir pastaruoju metu puikią formą demonstruojantis "Man Utd", išvykoje palaužęs "Middlesbrough" pasipriešinimą. "Man Utd" laimėjo aštuonerias iš paskutinių devynerių žaistų Anglijos čempionato rungtynių.

Kitas Mančesterio klubas "Manchester City" šventė pergalę prieš lentelės apačioje esančią "Southampton" ekipą, "Fulham" įveikė "Crystal Palace", o "Newcastle United" komandos žaidėjai iškovojo pirmąją pergalę nuo lapkričio mėnesio nugalėdami "Birmingham City".

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00045" 0 - 1 "%c00042"
80' [0 - 1] Joe Cole

"%c00043" 1 - 3 "%c00041"
35' [0 - 1] Freddie Ljungberg
45' [1 - 1] Talal El Karkouri
48' [1 - 2] Freddie Ljungberg
68' [1 - 3] Robin Van Persie

"%c00053" 0 - 2 "%c00040"
9' [0 - 1] Darrren Fletcher
79' [0 - 2] Ryan Giggs

"%c00044" 3 - 1 "%c00201"
4' [1 - 0] Andrew Cole
35' [1 - 1] Antony Johnson
60' [2 - 1] Andrew Cole
73' [3 - 1] Tomasz Radzinksi

"%c00046" 2 - 1 "%c00048"
6' [1 - 0] Shola Ameobi
44' [2 - 0' Lee Bowyer
64' [2 - 1] Emile Heskey

"%c00057" 1 - 1 "%c00202"
9' [0 - 1] Damien Francis
61' [1 - 1] Yakubu Aiyegbeni

"%c00052" 5 - 2 "%c00051"
16' [1 - 0] Dean Marney
27' [2 - 0] Reto Ziegler
40' [2 - 1] Tim Cahill
59' [3 - 1] Pedro Mendes
68' [4 - 1] Robie Keane
80' [5 - 1] Dean Marney
87' [5 - 2] James McFadden

"%c00054" 2 - 1 "%c00047"
19' [1 - 0] Paul Bosvelt
40' [2 - 0] Sean Wright-Phillips
90' [2 - 1] Kevin Phillips

"%c00049" 1 - 0 "%c00056"
88' [1 - 0] Nolberto Solano

"%c00050" 1 - 1 "%c00194"
13' [0 - 1] Zoltan Gera
85' [1 - 1] El Hadji Diouf