"Premier" lyga: Pirmasis "Chelsea" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Vakar buvo sužaistos aštuonios "Premier" lygos 9-to turo rungtynės. Trumpai apžvelgsime kiekvieną iš jų.

Pirmąjį savo pralaimėjimą čempionate patyrė Londono "Chelsea", išvykoje nusileidusi "Manchester City" klubui. Vienintelį įvartį iš vienuolikos metrų baudinio 11 minutę pelnė prancūzas Nicolas Anelka. Ši pergalė Mančesterio komandai padėjo pakilti į devintąją turnyrinės lentelės vietą.

Ir toliau be pralaimėjimų žengia lygos lyderis "Arsenal" klubas, kuris šį kart namuose palaužė "Aston Villa" klubą rezultatu 3–1. Tuo tarpu vienas iš prieš sezoną laikytų galimų kandidatų į čempionų titulą "Manchester United" klubas prarado dar du taškus išvykoje žaisdamas su "Birmingham City" komanda. Tai buvo antrasios "Raudonųjų Velnių" lygiosios lygoje iš eilės.

"Middlesbrough" išvykoje rezultatu 4 - 0 sutriuškino "Blackburn" klubą. Svečių komandos puolėjas J.F.Haseelbainkas pelnė tris įvarčius, o Blackburn miesto komandos žaidėjui K.Tungajui buvo parodyta raudona kortelė.

Du lentelės kaimynai esantys lentelės viršuje "Everton" ir "Bolton" iškovojo pergalės vienodu rezultatu 1 - 0. Pirmieji privertė pasiduoti "Southampton", o antrieji - "Chrystal Palace" klubus.

Įvarčių gausa išsiskyrė "Fulham" ir "Liverpool" mačas. "Fulham" pirmavo po dviejų B.A.Mortes įvarčių 2 - 0. Bet "Liverpool" parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo iškovoti pergalė rezultatu 4 - 2.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai

"%c00041" 3 – 1 "%c00049"
2' [0 - 1] %p01904
19' [1 - 1] %p01550 iš 11 m. baudinio
45' [2 - 1] %p01549
72' [3 - 1] R.Pires

"%c00048" 0 – 0 "%c00040"

"%c00056" 0 – 4 "%c00053"
46' [0 - 1] %p01974
48' [0 - 2] %p02327
57' [0 - 3] J.F.Hasselbaink
90' [0 - 4] J.F.Hasselbaink

"%c00050" 1 – 0 "%c00201"
45' [1 - 0] %p02246

"%c00044" 2 – 4 "%c00045"
24' [1 - 0] %p02067
30' [2 - 0] L.B.Morte
50' [2 – 1] %p02079 į savo vartus
71' [2 - 2] %p02003
79' [2 - 3] %p01026
60' [2 - 4] %p02021

"%c00051" 1 – 0 "%c00047"
88' [1 - 0] %p03149

"%c00194" 0 – 0 "%c00202"

"%c00054" 1 – 0 "%c00042"
11' [1 - 0] %p02315