"Premier" lygoje - lietuvio G. Arlauskio debiutas (VIDEO)

Anglijos „Premier“ lygoje pirmą kartą į aikštę išbėgo Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis. „Watford“ klubas rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė „Aston Villa“.

„Watford“ klubo vartininkas debiutavo 14-ojo turo rungtynėse su Birmingemo „Aston Villa“, kai antrojo kėlinio viduryje traumą gavo pagrindinis klubo vartininkas Heurelho Gomesas.

Rezultatui esant 1:1 vartų sargas 67-ąją minutę patyrė traumą ir negalėjo tęsti mačo. H.Gomesas iš aikštės išneštas neštuvuose.

Į aikštę žengė geriausias 2014 metų Lietuvos futbolininkas Giedrius Arlauskis.

69-ąją min. „Aston Villa“ žaidėjas Alanas Huttonas įsimušė į savus vartus. Troy'us Deeney 85-ąją min. rezultatą padidino iki 3:1, tačiau netrukus kamuolį iš vartų traukė ir G.Arlauskis.

88 min. Jordanas Ayew puikiu smūgiu nuo baudos aikštelės krašto nuginklavo G.Arlauskį.

"Aston Villa" 2 - 3 "Watford"

17' [0 - 1] O. Ighalo

41' [1 - 1] M. Richards

69' [1 - 2] A. Hutton (į savus vartus)

85' [1 - 3] T. Deeney

89' [2 - 3] J. Ayew

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8128437" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>