"Premier" lygoje - "Liverpool" ir "Man Utd" pergalės bei "Leicester" nesėkmė (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dar ketverios 11-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione "Liverpool" susigrūmė su "Watford". Jurgeno Kloppo auklėtiniai nušlavė savo varžovus ir pakilo į pirmąją vietą Anglijos pirmenybėse.

Pirmajame kėlinyje "raudonieji" įgijo trijų įvarčių pranašumą. 27-ąją minutę pasižymėjo Sadio Mane, o vėliau po įvartį pridėjo Philippe Coutinho bei Emre Canas.

Antrajame kėlinyje tęsėsi varžovų triuškinimas - 57-ąją minutę savo įvartį pasiekė Roberto Firmino , o vos po trijų minučių krito ir antrasis S. Mane įvartis.

Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Georginio Wijnaldumo. "Širšių" gretose 75-ąją minutę paguodos įvartį pasiekė Darylas Janmaatas.

Pergalę iškovojęs "Liverpool" pasinaudojo "Man City" ir "Arsenal" pabarstytais taškais ir tapo Anglijos pirmenybių lyderiu. "Chelsea" nuo jų atsilieka vienu tašku.

Kitose rungtynėse "Hull City" po permainingos kovos rezultatu 2-1 palaužė "Southampton".

17 valandą įvykusiame susitikime ginklus tarpusavyje surėmė "Manchester United" ir "Swansea" futbolininkai. "Raudonieji velniai" dar pirmajame kėlinyje susikrovė trijų įvarčių pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 3-1.

Pirmasis 15-ąją minutę pasižymėjo Paulis Pogba, pelnęs itin puikų įvartį. Vėliau dar du pridėjo pagaliau įvarčių badą nutraukęs Zlatanas Ibrahimovičius.

Paskutinėse turo rungtynėse "Leicester City" turėjo pripažinti "West Brom" pranašumą. Claudio Ranieri auklėtiniai rezultatu 1-2 nusileido svečiuose žaidusiems varžovams.

Pralaimėjimą patyręs "Leicester" Anglijos pirmenybėse užima vos 14-ąją poziciją.

"Liverpool" 6 - 1 "Watford"
27' [1 - 0] S. Mane
30' [2 - 0] P. Coutinho
43' [3 - 0] E. Can
57' [4 - 0] R. Firmino
60' [5 - 0] S. Mane
75' [5 - 1] D. Janmaat
90' [6 - 1] G. Wijnaldum

"Hull City" 2 - 1 "Southampton"
6' [0 - 1] C. Austin (11 m. baudinys)
61' [1 - 1] R. Snodgrass
63' [2 - 1] M. Dawson

"Swansea" 1 - 3 "Man Utd"
15' [0 - 1] P. Pogba
21' [0 - 2] Z. Ibrahimovič
33' [0 - 3] Z. Ibrahimovič
69' [1 - 3] M. van der Hoorn

"Leicester" 1 - 2 "West Brom"
52' [0 - 1] J. Morrison
55' [1 - 1] I. Slimani
72' [1 - 2] M. Phillips