"Premier" lygoje - naujas "Arsenal" rekordas © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje vakar buvo sužaisti dar šeši trečio turo susitikimai. Dar vienas rungtynes laimėję "Arsenal" futbolininkai pasiekė naują, 43-ių iš eilės nepralaimėtų mačų rekordą.

"%c00041" 3 - 0 "%c00056"
50' [1 - 0] %p01549
58' [2 - 0] %p01620
79' [3 - 0] %p02509

Rungtynes prieš "Blackburn" kanonieriai laimėjo užtikrintu rezultatu. Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, antrajame T.Henry, G.Silva ir Jose Reyesas įmušė tris sausus įvarčius. Po šios pergalės "Arsenal" dėl geresnio įvarčių skirtumo prieš "Chelsea" tapo turnyro lyderiu.

"%c00044" 0 - 2 "%c00053"
54' [0 - 1] %p02228
79' [0 - 2] %p03138

Net ir žaisdami be keturių pagrindinių gynėjų "Middlesbrough" išvykoje rezultatu 2-0 nugalėjo "Fulham". Įvarčius antroje rungtynių pusėje įmušė M.Viduka ir S.Nemethas. Nors tai buvo tik pirmoji "Middlesbrough" pergalė šiame sezone, turnyrinėje lentelėje jie šoktelėjo į devintą vietą.

"%c00047" 1 - 2 %c00050"
7' [0 - 1] %p02169
27' [0 - 2] %p02170 (iš 11 m. baudinio)
85' [1 - 2] %p01913

Ir toliau čempionate sėkmingai žaidžiantys "Bolton" futbolininkai iškovojo jau antrą pergalę. 27-ąją minutę svečiai po Henriko Pederseno ir Jay Jay Okochos įvarčių pirmavo 2-0. Tik pačioje rungtynių pabaigoje Peteris Crouchas sugebėjo rezultatą sušvelninti. "Bolton" "Premier" lygoje kol kas yra treti, o "Southampton" užima keturioliktą vietą.

"%c00194" 1 - 1 "%c00052"
3' [1 - 0] %p03058
34' [1 - 1] %p02214

gana sėkmingai "Premier" lygoje debiutuojantys W.B.A. futbolininkai kiek netikėtai sužaidė lygiosiomis su ambicijų nestokojančia "Tottenham" komanda. Jau 3-ąją minutę šeimininkų saugas Zoltanas Gera įmušė įvartį. Tiesa 34-ąją minutę svečių ekipos puolėjas Jermeinas Defoe rezultatą išlygino. Po šių lygiųjų "Tottenham" užima penktąją vietą, o W.B.A. rikiuojasi dvylikta.

"%c00043" 3 - 0 "%c00049"
29' [1 - 0] %p02135
34' [2 - 0] Francis Jeffers
58' [3 - 0] %p01968

Kiek netikėtai lengvai antrąją pergalę čempionate iškovojo "Charlton" futbolininkai. 29-ąją ir 34-ąją minutėmis du įvarčius įmušė "Charlton" naujokas Francisas Jeffersas,o Antrojo kėlinio 13-ą minutę šeimininkai dar labiau įtvirtino pranašumą po Luce`o Youngo įvarčio. "Charlton" po pergalės čempionate pakilo į ketvirtą vietą, o "Aston Villa" kol kas užima dešimtą turnyrinės lentelės poziciją.

"%c00046" 2 - 2 "%c00202"
40' [1 - 0] %p02397
50' [2 - 0] %p02400
52' [2 - 1] %p03034
74' [2 - 2] %p02198

Ir toliau čempionate nesiseka "Newcastle" futbolininkams. Nors 50-ąją minutę po Craigo Bellamio ir Aarono Hugheso įvarčio pirmavo 2-0 jau po dviejų minučių Davidas Bentley rezultatą sušvelnino, o 74-ąją minutę Garis Dohertis atstatė pusiausvyrą, kuri išsilaikė iki rungtynių pabaigos. Kol kas pergalių neiškovoję "Newcastle" futbolininkai užima kiek neįprastą penkioliktą vietą. Laipteliu žemiau yra "Norwich" komanda.