"Premier" lygos finiše - antroji vieta "Arsenal" klubui, "Man City" lygiosios ir "Old Trafford" stadiono evakuacija (VIDEO)

Šiandien 17 valandą Anglijos "Premier" lygoje turėjo būti sužaistos paskutinės dešimt 2015-16 metų sezono 38-ojo turo rungtynių. Dėl priverstinos evakuacijos "Old Trafford" stadione rungtynės neįvyko, tačiau sezono pabaigoje užfiksuota nemažai netikėtumų.

Daugiausiai intrigos turėjo sulaukti abiejų Mančesterio komandų rungtynės, tačiau vienos neįvyko. "Manchester City" išvykoje sužaidė lygiosiomis su "Swansea City" ir praktiškai užsitikrino ketvirtą vietą ir galimybę kitą sezoną rungtyniauti UEFA Čempionų lygoje.

Iš pirmenybių pasitrauksiantis "Newcastle United" sužaidė nepamirštamas rungtynes. Rafaelio Benitezo vadovaujamos "šarkos" rezultatu 5-1 sutrypė Londono "Tottenham" ir iš varžovų atėmė vicečempionų titulą.

Tuo tarpu Londono "Arsenal" namuose rezultatu 4-0 sutriuškino "Aston Villa" ir džiaugėsi antrąja vieta "Premier" lygoje. Nugalėtojams tris įvarčius pridėjo Oliveris Giroud, o rungtynių pabaigoje savo paskutinį įvartį "kanonierių" gretose pelnė Mikelis Arteta.

Pralaimėjimą patyręs "West Ham" kitą sezoną Europoje nežais. Jų vietą atėmė pergalę prieš "Crystal Palace" šventęs "Southampton" klubas.

"Manchester United" namuose turėjo susikauti su "Bournemouth", tačiau rungtynės buvo atšauktos, kai stadione buvo rastas neaiškus paketas. "Man Utd" dabar rikiuojasi šeštoje pozicijoje, tačiau pergalės atveju gali susilyginti taškais su "Man City". Vis dėlto greičiausiai į ketvirtąją vietą "raudonieji velniai" nepakils, nes prieš "Bournemouth" jiems reikia laimėti daugiau nei 15 įvarčių skirtumu.

Čempionas "Leicester City" išvykoje sužaidė lygiosiomis su Londono "Chelsea", o dar kiti susitikimai baigėsi "Everton" ir "Stoke City" pergalėmis bei dar trijomis lygiosiomis.

Kaip jau paaiškėjo anksčiau, iš čempionato pasitrauks "Aston Villa", "Norwich" bei "Newcastle". Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Harry Kane'as, pasižymėjęs 25 kartus.

"Arsenal" 4 - 0 "Aston Villa"
5' [1 - 0] O. Giroud
78' [2 - 0] O. Giroud
80' [3 - 0] O. Giroud
90' [4 - 0] M. Arteta

"Chelsea" 1 - 1 "Leicester"
66' [1 - 0] C. Fabregas (11 m. baudinys)
82' [1 - 1] D. Drinkwater

"Everton" 3 - 0 "Norwich"
19' [1 - 0] J. McCarthy
44' [2 - 0] L. Baines (11 m. baudinys)
48' [3 - 0] K. Mirallas

"Newcastle" 5 - 1 "Tottenham"
19' [1 - 0] G. Wijnaldum
39' [2 - 0] A. Mitrovič
60' [2 - 1] E. Lamela
73' [3 - 1] G. Wijnaldum
85' [4 - 1] R. Aarons
86' [5 - 1] D. Janmaat
67' A. Mitrovič ("Newcastle") pašalintas iš aikštės

"Southampton" 4 - 1 "Crystal Palace"
43' [1 - 0] S. Mane
64' [1 - 1] J. Puncheon
61' [2 - 1] G. Pelle
75' [3 - 1] R. Bertrand (11 m. baudinys)
87' [4 - 1] S. Davis

"Stoke City" 2 - 1 "West Ham"
23' [0 - 1] M. Antonio
55' [1 - 1] G. Imbula
89' [2 - 1] M. Diouf

"Swansea" 1 - 1 "Man City"
5' [0 - 1] K. Iheanacho
45' [1 - 1] A. Ayew

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8516529" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Watford" 2 - 2 "Sunderland"
39' [0 - 1] J. Rodwell
48' [1 - 1] S. Prodl
51' [1 - 2] J. Lens
61' [2 - 2] T. Deeney (11 m. baudinys)

"West Brom" 1 - 1 "Liverpool"
13' [1 - 0] S. Rondon
23' [1 - 1] J. Ibe