Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Prie "Kauno Žalgirio" vairo stoja R. Garastas


2019-12-03 12:57:09 A lyga "Kauno Žalgiris"

"Kauno Žalgirio" futbolo klubas antradienį pranešė, kad pastaruosius du sezonus komandai vadovavęs treneris Maindaugas Čepas palieka ekipą, o jo vieta užims 31-erių Rokas Garastas.

Naujasis Kauno ekipos strategas patirties aukštame klubinio futbolo lygmenyje kol kas neturi, tačiau yra treniravęs įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktines bei dirbęs Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės trenerio asistentu, kai vyriausiuoju treneriu dirbo Edgaras Jankauskas.

R. Garastas taip pat yra dirbęs pagrindiniu Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) jaunimo komandų treneriu.

M. Čepas su "Kauno Žalgirio" komanda 2018 metų sezoną A lygoje užėmė penktąją vietą, o šį sezoną pakilo laipteliu aukščiau.

Straipsnio įvertinimas: 4 14
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (14)

Benderis
1 23 12-03 15:23
Tai gal ir sabonis su lekerausku isbegs i aikstele?
4 21 12-03 14:22
Pagaliau Legendinis Garastas grįžo į legendinį Žalgirį ????????
 Lyras
3 10 12-03 18:13
Nusiridenai Laimuti Bičkauskai iki labai žemo lygio. Per tavo Kauno futbolo mokyklai vadovimo laikotarpį jokių pasiekimų (nebūtinai komandinių), bet svarbiausia individualių žaidėjų paruošimo, mokykla iš viso nieko neparuošė. Apgailėtinas tavo vadovavimas nesukūrė jokios pridėtinės vertės Kauno futbolo populiarinimo atžvilgiu, o valstybės, ypatyngai tarptautiniu mąstu nei vienas futbolininkas neparuoštas. Kiek futbolininkų iš Kauno šiuo metu žaidžia LT rinktinėje? Turbūt nei vieno. Tai vertinant, tai yra rezultatas žemiau plintuso. Tikrasis Kauno futbolo duobkasys ir esi Tu gerbiamas sporto mokyklos vadove. Nei "grybų, nei kašutės" per Tavo visą valdymo laikotarpį. Turėtum tai garbingai pripažinti ir dar garbingiau būtų, kad iš esamų pareigybių pasitrauktum, nes didžioji Kauno futbolo bendruomenė to labai pageidauja. Nes pokyčiai jokie nevykdomi, prasidėjo nepagarba, nepakantumas, pačio nekompetencija ir daug kitų negatyvių dalykų, kurie tik dar labiau stabdo futbolo vystymą, ypatyngai žlugdo jaunųjų futbolininkų rengimą. Viso to pasekmės dabar persikelia į suaugusiųjų futbolą, konkrečiai į Kauno Žalgirio klubą, kuris tavo valdomas ir liks savo interesų tenkinimo lauku, prisitaikėliškos politikos, savų "skūrinių" interesų įgyvendinimu.
 Lyras
4 10 12-03 16:17
Lyras   2019-12-03 16:05:42 Labai klaidingas, neapsvarstytas žingsnis. Esant tokio jauno amžiaus visai netrukdytų šaia prityrusio vyriausiojo pabūti. Juolab reikia vertinti, kad su suaugusiųjų klubiniu futbolu buvo visai nesusijęs ar net šalia buvęs.  Sakytum, kad pats buvo gero lygio tarptautiniu mąstu ką pasiekęs futbolininkas, bet šioje vietoje jokio futbolininko padiruošimovar patirties neturintis. Tokie ir Klubo sprendimai. Motyvai neaiškūs, kaip ir visa struktūra neaiški. Dalininkai Motiejūnas, Bičkauskas, o savo privačios dalies nei skatiko nėra įnešę, viską mes mokesčių mokėtojai sunešame, o jie sprendimus priima. Kokius, kodėl, už ką, kaip gyvena, kaip lėšad paskirsto ar įsisavina, info jokios "špyga taukuota".  Tai kaip toks projektas gali gyvuoti vien iš miesto lėšų, neteikiant atskaitomybės ir nenešant atsakomybės. Panašiu keliu eina krepšinis, norintis virti tik savo sultyse, neįsileidžiant privataus kapitalo. Nesant jam, lėšų pritraukimad jau turi lubas, ką matome šiandien tai atspindinčius krepšinio klubo rezultatus. Kolkas sporto organizacijos randasi išsigimimo stadijoje, jokios brandos ir laikmečio pulso turėjimas arba išskirtinai asmeninių naudų įsisavinimas. Gaila, kad futbole vyrauja toks trumparegiškas mątymas. Juk verslas feneruoja virš 3 mlrd eurų grynojo pelno per metus. Kur Jūsų akys gerbiami futbolo vadybininkai?