Progas švaistęs "Žalgiris" baigė pasirodymą Europos lygos atrankoje

Ketvirtadienį nesėkmingai UEFA Europos lygos atranka baigėsi dar dviems Lietuvos klubams. Pirmajame atrankos etape pasirodymą užbaigė abu "Žalgiriai".

Vilniaus "Žalgiris" namuose priėmė Budapešto "Honved" futbolininkus. Dviejų įvarčių skirtumu pirmoje dvikovoje pralaimėję vilniečiai dominavo namuose, tačiau vis tiek nesugebėjo pasiekti pergalės – 1:1.

Rungtynių pradžia žalgiriečiams buvo daug žadanti – dėka aktyvaus žaidimo jau 16-ąją minutę buvo pasiektas įvartis. Liviu Antalis po perdavimo iš krašto vienu lietimu nukreipė kamuolį į varžovų tinklą.

Vilniečiams vis dar reikėjo vieno įvarčio. Pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo ne vieną puikią progą pasiekti šį rezultatą, tačiau varžovus iš Vengrijos gelbėjo vartininkas.

Antrajame kėlinyje "Žalgiris" toliau rodė ragus ir visiškai dominavo aikštėje. Visgi 62-ąją minutę buvo praleistas apmaudus įvartis, kuris ir palaidojo sostinės komandos šansus prasibrauti į antrąjį etapą.

Kitose rungtynėse sutriuškinimą Kipre patyrė "Kaunas Žalgiris". Europos lygoje debiutavę žalgiriečiai "Apollon" komandai nusileido bendru rezultatu 6:0.

Kauniečiams nuo pat rungtynių pradžios teko pajusti varžovų jėgą. Rungtynėse išsiskyrė Emilio Zalaya, pasižymėjęs "hat-tricku".

"Žalgiris" 1 - 1 "Honved"
(Pirmas mačas: 1:3, galutinis rezultatas: 2-4)
18' [1 - 0] L. Antal
62' [1 - 1] D. Kamber

"Apollon" 4 - 0 "Kauno Žalgiris"
(Pirmas mačas: 2:0, galutinis rezultatas: 6-0)
5' [1 - 0] E. Zalaya
43' [2 - 0] E. Zalaya (11 m. baudinys)
60' [3 - 0] E. Zalaya (11 m. baudinys)
83' [4 - 0] A. Szalai