Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

PSG fanų žinutė Neymarui: "Nešdinkis, kalės vaike"


Neymaro išsiskyrimas su Paryžiaus "Saint-Germain" yra tik likęs formalumas – tiek pats futbolininkas, tiek visa klubo bendruomenė daugiau nebenori bendradarbiauti.

Su "Barcelona" ir Madrido "Real" klubais siejamas brazilas nerungtyniauja su PSG, nes laukia patvirtinimo dėl išvykimo.

27-erių metų futbolininkas PSG komandos gerbėjus įsiutino ne tik dėl noro palikti klubą, bet ir dėl interviu, kuriame jis kaip geriausią savo karjeros momentą įvardijo garsųjį "Barcelona" išsigelbėjimą prieš PSG, kai katalonai eliminavo paryžiečius po pergalės rezultatu 6:1.

Pirmose "Ligue 1" sezono rungtynėse PSG ultrų tribūnoje buvo girdimi Neymarui adresuoti šūksniai: "Nešdinkis, kalės vaike".

Po rungtynių apie Neymaro ateitį kalbėjęs Thomas Tuchelis trumpai pridūrė: "Neturiu jokių naujienų. Jis yra čia su mumis ir dalyvauja treniruotėse. Jeigu jis išvyks, galbūt aš ir neužmigsiu, nes surasti tokio pajėgumo žaidėją nebus lengva."

Straipsnio įvertinimas: 23 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (14)

3 57 08-12 11:58
Bet tikrai šlykštus žaidėjas iš barcos išėjo apsikdamas fanams duše, psg tas pats
daydreamS
5 48 08-12 11:33
Teisingai, talentingas zaidejas, cia net nera kalbos, bet toks jau pasikeles vaikas, uzpisa mane jis Nors neturiu nieko bendro nei su PSG nei su Barca ir Real...
Waj
Waj
1 26 08-12 13:41
Ir teisingai sako chebra. Apskritai, keista, kad dar atsiranda klubu, kurie jo nori ir kol taip bus, tol zaidejai ir darys nesamones.
CaptainAmerica
2 25 08-12 14:22
Galetu sita slykstyne dingti is europos zemyno visam laikui.
4 27 08-12 14:10
Galėjo pasilikt Barsoj , bet norėjo išeiti iš Messio šešėlio , o dabar tokios dramos vyksta ... Susigadino karjera jis... Žaidėjas tikrai buvo geras ir yra, bet kol turi vaikiška instikta ,tai niekas jo negerbs..