PSG į pergalę atvedė A. Di Maria ir K. Mbappe, "Monaco" panaikino 2 įvarčių deficitą (VIDEO)

Pirmajame šio vakaro "Ligue 1" pirmenybių mače "Paris Saint-Germain" futbolininkai po praėjusią savaitę patirto pralaimėjimo bandė atsitiesti prieš "Lille". Pastaroji komanda šiuo metu balansuoja ties iškritimo zona, tačiau sugebėjo turnyrinės lentelės lyderiams mesti rimtą iššūkį.

Tiesa, Unai'aus Emery auklėtiniai pirmavo jau nuo pirmojo kėlinio vidurio, kai įvartį galva po Kyliano Mbappe perdavimo įmušė Angelis Di Maria. Šis argentinietis pakeitė nerungtyniavusį Neymarą ir PSG pergalę galiausiai pasiekė būtent jo dėka.

Mbappe vos po kelių minučių neišnaudojus dar vienos progos pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1-0, tačiau prasidėjus antrajam Di Maria atliko rezultatyvų perdavimą Javierui Pastore.

PSG tuomet jau praktiškai turėjo tris taškus, bet "Lille" sostinės futbolininkus dar privertė paprakaituoti, o 86-ąją minutę Anwaras El-Ghazi sušvelnino savo ekipos atsilikimą. Visgi, pačioje pabaigoje "Parc des Princes" šeimininkų pergalę pavyko užtikrinti Mbappe.

Po jos paryžiečiai nuo artimiausių savo persekiotojų atitrūko per 12 taškų.

Vieni iš šių PSG persekiotojų žaidė truputį vėliau - "Monaco" tuomet stojo į kovą su dėl išlikimo kovojančiais "Troyes" futbolininkais.

Mačas "monegaskams" prasidėjo išties sunkiai, nes varžovų gynybos pralaužti jiems vis nepavykdavo, o 25-ąją minutę po vartininko atmušto kamuolio dar ir pasižymėjo "Troyes" snaiperis Hyun-Jun Sukas. Pirmajam kėliniui pasibaigus rezultatu 1-0 Hyunas-Jun Sukas naujokų persvarą padvigubino jau 50-ąją minutę.

Visgi, "Monaco" treneris Leonardo Jardimo atliko keletą labai sėkmingų keitimų, kurie pakeitė rungtynių eigą. Po ilgai trukusių pastangų įpusėjus antrajam kėliniui į savo vartus galiausiai įsimušė Mathieu Deplagne.

Oponentus užspaudos dar labiau sužibėjo puolėjas Guido Carrillo, mačo pabaigoje atlikęs net du tikslius smūgius galva bei išplėšęs savo komandai pergale, kurios dėka "Monaco" gali išlaikyti devynių taškų atsilikimą nuo PSG.

"Guingamp" 4 - 0 "Dijon"
12' Oussam Haddadi ("Dijon") pašalintas iš aikštės
[1-0] 37' Jimmy Briand
[2-0] 40' Yannis Salibur
[3-0] 59' Marcus Regis Coco
[4-0] 66' Christophe Kerbrat

"Metz" 1 - 1 "Rennes"
[1-0] 41' Florent Mollet
[1-1] 86' Firmin Mubele Ndombe

"Monaco" 3 - 2 "Troyes"