PSG įveikė "Nice", "Lyon" rungtynių pabaigoje palaužė "Marseille" (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa ir toliau sparčiai artėja prie trofėjaus, o šį kartą 2:1 (1:1) įveikė ir „Nice“ futbolininkus.

17-ąją minutę namuose žaidusią „Nice“ ekipą į priekį išvedė Allanas Saintas-Maximinas. Tačiau jau 21-ąją minutę rezultatą išlygino Angelis Di Maria.

56-ąją minutę pasižymėti sugebėjo ir Kylianas Mbappe, tačiau jo įvartis buvo įmuštas iš nuošalės. Dar po kelių minučių pasižymėti galėjo ir Dani Alvesas, tačiau jo smūgį atrėmė Walteris Benitezas.

Kiek vėliau puikias dvi progas pasižymėti turėjo ir Mario Balotelli, tačiau jam išvesti „Nice“ ekipos į priekį nepavyko.

Galiausiai 82-ąją minutę D. Alvesas smūgiu galva pelnė pergalingą įvartį ir padovanojo PSG ekipai tris taškus.

„Lyon“ ekipos futbolininkai po ataklios kovos 3:2 (1:1) sugebėjo palaužti „Marseille“ ekipą.

31-ąją minutę „Marseille“ ekipa išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Ronaldo. Tiesa, 42-ąją minutę į savus vartus kamuolį nukreipė Adilas Rami ir rezultatas tapo lygus.

Antrojo kėlinio pradžioje Houssemas Aouaras išvedė „Lyon“ ekipą į priekį, tačiau 84-ąją minutę jis dar kartą lygus tapo kai įmušė Konstantinos Mitroglou.

Nepaisant to, Memphis Depay pasirodęs po keitimo 90-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

„Nice“ 1:2 „Saint-Germain“
17‘ [1-0] A. Saint-Maximin
21‘ [1-1] A. Di Maria
82‘ [1-2] D. Alves

„Metz“ 1:1 „Nantes“
12‘ [1-0] N. Roux
23‘ [1-1] V. Rongier

„Marseille“ 2:3 „Lyon“