PSG subombardavo "Bordeaux" vartus, "Lille" ir "Amiens" mačas nutrauktas - yra sužeistų (VIDEO)

Pirmajame šios dienos Prancūzijos čempionato susitikime "Bordeaux" klubu teko pajusti visą "Paris Saint-Germain" potencialą.

Unai'aus Emery auklėtiniai praėjusį savaitgalį neįveikė "Montpellier", tačiau po Miuncheno "Bayern" sutriuškinimo šįkart išsiliejo ant vos pirmąją nesėkmę patyrusių varžovų.

Namuose žaidusius sostinės futbolininkus baudos smūgį realizavęs Neymaras išvedė jau penktąją minutę, o po puikios kombinacijos neilgai trukus pasižymėjo Edinsonas Cavani.

Bordo komanda ir toliau beveik negavo prisiliesti prie kamuolio - dar iki pertraukos įmušė Thomas Meunier, 11 metrų baudinį realizavo tas pats Neymaras bei savo įvarčių sąskaitą atidarė Julianas Draxleris.

Svečių situaciją bent šiek tiek pataisė Younousse Sankhare, bet rezultatas po pirmojo kėlinio vis tiek buvo 5-1.

Viską įrodžiusi PSG vienuolikė antrojoje rungtynių dalyje jau kiek atsipalaidavo ir įvarčiais apsikeitus Kylianui Mbappe bei Malcomui galiausiai šventė pergalę 6-2. Taip paryžiečiai padidino pranašumą prieš lygiosiomis sužaidusį "Monaco" iki trijų taškų.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="fr" dir="ltr">C&#39;est terminé !<br>Large succès du <a href="https://twitter.com/PSG_inside?ref_src=twsrc%5Etfw">@PSG_inside</a> face aux <a href="https://twitter.com/girondins?ref_src=twsrc%5Etfw">@girondins</a> <a href="https://twitter.com/hashtag/PSGFCGB?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#PSGFCGB</a> <a href="https://t.co/p8jVPvtvTP">pic.twitter.com/p8jVPvtvTP</a></p>&mdash; Ligue 1 Conforama (@Ligue1Conforama) <a href="https://twitter.com/Ligue1Conforama/status/914170885828902912?ref_src=twsrc%5Etfw">September 30, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Kiek vėliau vakare "Ligue 1" pirmenybėse sužaisti dar penki susitikimai. Viename iš jų pergalę prieš "Metz" komandą pasiekė Claudio Ranieri treniruojamas "Nantes".

Čia vienintelį įvartį dar trečiąją minutę įmušė Emiliano Sala, tačiau jo trims taškams užteko. Dabar puikią formą įgavusi Nanto vienuolikė netgi pakilo į trečiąją vietą.

Tuo tarpu "Amiens" bei "Lille" susitikimą teko nutraukti dėl įvykusios nelaimės tribūnose, kuomet nulūžo jose įtvirtintas barjeras. Kol kas pranešama, kad sužeista 18 sirgalių.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Fans have been injured, some seriously, after a barrier collapsed during the Ligue 1 match between Amiens &amp; Lille <a href="https://t.co/Xh53EboBiY">https://t.co/Xh53EboBiY</a> <a href="https://t.co/t7dUA5uCzH">pic.twitter.com/t7dUA5uCzH</a></p>&mdash; BBC Sport (@BBCSport) <a href="https://twitter.com/BBCSport/status/914210087895470081?ref_src=twsrc%5Etfw">September 30, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

[1-0] 79' Chang-Hoon Kwon
85' Cedric Yambere ("Dijon") pašalintas iš aikštės
[1-1] 90' Martin Terrier

"Guingamp" 1 - 1  "Toulouse"
[1-0] 2' Marcus Thuram
[1-1] 40' Somalia

"Nantes" 1 - 0 "Metz"
[1-0] 3' Emiliano Sala
52' Benoit Assou-Ekotto ("Metz") pašalintas iš aikštės
90' Nolan Roux ("Metz") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Rennes" 0 - 1 "Caen"
[0-1] 34' Ramy Bensebaini (į savus vartus)