Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Puolėjas L.Spalvis vis dar nežinioje


Geriausio 2015 m. Lietuvos futbolininko karjeroje sudėtingas laikotarpis tęsiasi. Praėjusią vasarą persikėlęs į Portugalijos grandą "Sporting", puolėjas šio klubo marškinėlius vilkėjo tik draugiškuose mačuose. Nespėjus prasidėti čempionatui lietuvis  nusitraukė kelio raiščius ir be futbolo turėjo praleisti daugiau nei puse metų. 

Sugrįžęs į treniruočių procesą žaidėjas buvo išsiųstas įgauti žaidybinės praktikos į kitą Lisabonos komandą. Portugalijos vidutiniokių "Belenenses" gretose L.Spalvio viešnagė buvo trumpa. Šio klubo atstovai nebuvo patenkinti futbolininko sveikatos būkle. Klubui buvo reikalingas jau dabar galintis rungtyniauti žaidėjas, o lietuvio reabilitacija dar nebuvo baigta iki pabaigos. 

"Sporting" rado išeitį ir puolėjas nuomos pagrindais turėjo atsidurti daugkartinio Norvegijos čempiono "Rosenborg" kariaunoje. Šios šalies čempionatas startuoja balandį, taigi šis variantas itin tiko pačiam L.Spalviui, kuris dar turėtų beveik du mėnesius sugrįžti į savo sportinės formos piką. 

Panašu, kad taip gali ir nenutikti. Portugalijos ir Norvegijos spaudos teigimu "Rosenborg" medikai neliko patenkinti lietuvio apžiūros duomenimis, todėl Trondheime ilgesniam laikui žaidėjas gali ir neatsidurti. 

Kuo greičiau išvysti sveiką ir galintį žaisti Luką Spalvį neabejotinai norėtų ir Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, kurio vedama komanda jau kovo pabaigoje svečiuosis legendiniame "Wembley" stadione. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes