Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Q. Setienas po nesėkmės Valensijoje: "Atlikome daug nereikalingų perdavimų"


2020-01-26 11:24:44 FC Barcelona Quique Setien

Quique Setienas po pirmosios nesėkmės "Barcelona" trenerio kėdėje pripažino, kad ryški kamuolio kontrolė kol kas rezultatų neduoda.

"Barcelona" per pirmas dvejas "La Liga" rungtynes prie Q. Setieno turėjo daugiau nei 73 procentų kamuolio kontrolės, tačiau prieš "Granada" buvo triumfuota tik minimaliu skirtumu, o vakarykštėje dvikovoje jau patirtas pralaimėjimas 0:2 "Valencia" ekipai.

"Realybė tokia, kad sužaidėme prastas rungtynes", – po dvikovos Valensijoje sakė Q. Setienas.

"Ypatingai prastai atrodėme pirmajame kėlinyje. Nesuradome būdų, kaip įmušti įvartį ir dar daug kitų žaidimų komponentų šiandien neveikė. "Valencia" pasinaudojo mūsų klaidomis", – atviravo strategas.

"Nematau, kad turime problemų dėl koncentracijos, mums tiesiog trūko kokybės žaidime. Mes leidome "Valencia" pajausti žaidimo ritmą ir tai mums kainavo brangiai.

Atlikome daug nereikalingų perdavimų. Mums trūko aštrumo puolime ir progų, kuriuose tikrai pažeistume varžovus", – tęsė Q. Setienas.

Kiek labiau atakuojančioje pozicijoje šį kartą buvo išbandytas Frenkie de Jongas, tačiau Q. Setienas pripažino, kad šis eksperimentas nebuvo pavykęs.

"Frenkie dar daug ko nesuprato. Jis komandai jau davė daug gerų dalykų ir įrodė, kad yra puikus žaidėjas, tačiau jam vis dar reikia laiko, kad suprastų kitus žaidėjus", – pridūrė specialistas.

Straipsnio įvertinimas: 5 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (8)

 sdl
0 14 01-26 14:00
Toks ir skirtumas tarp Velvarde ir Setien, kad vienas po praloštų rungtyniu sako yra kaip yra, o kitas įvardina priežastis. Reiks laiko kol fiziškai atsigaus visi žaidėjai, kol supras trenerio idėjas. Pats žinojo į kur kiša rankas treneris, bet geriau jau naujos ir neišbandytos idėjos, nei jau išbandytos ir trečius metus neveikiančios. Nuo pirmų metų vyko regresas komandos, o ne progresas
BeyBlade
2 7 01-26 14:21
Barsos nelabai seku, bet tiek kiek matau kartais čempionų lygoje, tai pastoviai tų nereikalingų pasų ir kamuolio smaukimo nežinia kur būna.
2 2 01-26 16:44
Kol Roberto žais starte tol barca prapis viską ir čia faktas jie gal įsimylėjau ta *** kad leidžia jam. Žaisti jis komandai jokios naudos neduoda o tik. Minusai ir kliurkos ant kiek tie nuaibezdeja trenerei nemato, mes nesame specialistai bet tai jau pastebima iš karto kad jis nėra skirtas barcos komandoi tiek. Kliurku per varžybas pastoviai negali daryt
Kyli&NeyBest
7 6 01-26 12:54
Iš po valverdes klubo sugadinimo faktas kad reikia laiko tačiau ir mirtinai reikia 9 nr naujo kol suarez nėra, nes be vidalio ir messi jokių pavojingų kombinacijų prie valancia vartų nebuvo. Aišku Satienas maladec kad sako kas blogai ir priprazysta nekaip valverdes ir OGS visokie kur sako tik pralaimėjimas, bus geriau, tušti pažadai ir t.t