"Serie A": "Juventus" iškovojo eilinę pergalę, "AC Milan" neturėjo vargo su "Cagliari"

Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį tęsiasi 23-ojo turo dvikovos.

Eilinę pergalę iškovojo pirmenybių lyderiai "Juventus" futbolininkai, kurie išvykoje rezultatu 3:0 įveikė "Sassuolo" ekipą.

Turino ekipa į priekį išsiveržė jau 23-ąją rungtynių minutę, kai prie nuo vartininko atšokusio kamuolio pirmasis suskubo S. Khedira.

Pranašumą 70-ąją minutę padidino rezultatyviausias "Serie A" žaidėjas C. Ronaldo, kuris po kampinio įmušė įvartį galva, o 86-ąją minutę savo žodį tarė E. Canas.

Po šios pergalės "Juventus" padidino atotrūkį nuo antrojo vietoje esančios "Napoli" ekipos iki 11 taškų, "Sassuolo" šiuo metu rikiuojasi 11-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo "AC MIlan" ekipa, kuri namuose rezultatu 3:0 susitvarkė su "Cagliari".

Milano ekipa 13-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "Cagliari" gynėjas L. Ceppitellis.

22-ąją minutę rezultatą padvigubino  L. Paquetas, o 62-ąją minutę pasižymėjo K. Piatekas.

"AC Milan" turnyrinėje lentelėje yra 4-oje vietoje, "Cagliari" - 15-oje.

"Sassuolo" 0:3 "Juventus"
23' [0:1] S. Khedira
70' [0:2] C. Ronaldo
86' [0:3] E. Can

"AC Milan" 3:0 "Cagliari"
13' [1:0] L. Ceppitelli (į savus vartus)
22' [2:0] L. Paqueta
62' [3:0] K. Piatek

"Bologna" 1:1 "Genoa"
17' [1:0] M. Destro
33' [1:1] L. Lerager

"Atalanta" 2:1 "Spal"
8' [0:1] A. Petagna
57' [1:1] J. Ilicic
79' [2:1] D. Zapata

"Sampdoria" 0:1 "Frosinone"
25' [0:1] D. Ciofani

"Torino" 1:0 "Udinese"
31' [1:0] O. Aina
90+8' S. De Maio ("Udinese") pašalintas iš aikštės