Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

R.Domenechas nuteikinėja žaidėjus sunkioms rungtynėms


2007-03-20 21:09:00
Prancūzijos rinktinės vyriausiasis treneris Raymondas Domenechas viešai paragino žaidėjus nesitikėti lengvos pergalės šeštadienio atrankos į 2008-ųjų Europos čempionatą dvikovoje su Lietuvos futbolininkais.

Trenerio teigimu po įspūdingo žygio iki Pasaulio čempionato finalo Vokietijoje praėjusią vasarą rinktinės žaidėjai pradėjo per daug pasitikėti savo jėgomis, todėl pralaimėjo dvi iš keturių pastarųjų rungtynių.

Prancūzai spalį atrankos į 2008-ųjų Europos čempionatą grupėje 1-0 nusileido Škotijai, o vėliau tokiu pačiu rezultatu nusileido Argentinai draugiškose rungtynėse.

"Matau žaidėju pasitenkinimą savimi, - spaudos konferencijoje antradienį teigė strategas. - Mes per daug atsipalaidave prieš savo rungtynes, nors žaidėjai kaip tik turėtų degti noru kovoti."

"Mums reikia pasakyti sau: "Na, mes pateksime į Europos čempionatą, tačiau norėdami tai padaryti turime laimėti, o norint laimėti reikia kovoti". Tikiuosi, kad visi pamirš Pasaulio čempionatą," - kalbėjo R.Domenechas.

R.Domenechas šeštadienio rungtynėse į aikštę greičiausiai išleis tuos žaidėjus, kurie pernai nužygiavo iki Pasaulio čempionato finalo, kuriame po vienuolikos metrų baudinių nusileido Italijai.

Tačiau Prancūzijos rinktinės treneriui teks verstis be traumuotų Thierry Henry, Francko Ribery ir kapitono Patricko Vieira.

Į rinktinę taip pat nepakviesti "Lyon" atraminis saugas Alou Diarra bei "Juventus" puolėjas Davidas Trezeguet.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes