Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Domenechas: "Real" veikiau jau atleis savo žaidėjus nei Z. Zidane'ą


Nepaisant to, kad Madrido "Real" šiuo metu yra patekęs į duobę, Raymondas Domenechas mano, jog šio klubo treneris Zinedine'as ZIdane'as atleistas nebus.

Nuo to laiko, kai 2016-ųjų sausį perėmė pagrindinės komandos vairą, legendinis saugas iškovojo septynis titulus bei pirmąkart istorijoje dukart iš eilės triumfavo UEFA Čempionų lygoje.

Būtent tai buvusį Prancūzijos rinktinės strategą ir įtikina, kad Zidane'as "karališkajam" klubui vadovaus dar ilgai.

"Pažiūrėkite į Serą Alexą Fergusoną - jis taip pat turėjo problemų", - Domenechas pasakojo Goal.com. "Jis galbūt buvo per vieną ar du mačus nuo atleidimo, jis su "Manchester United" buvo ir dugne, tačiau matėme, ką jis nuveikė po to."

"Net geriausi treneriai turi bėdų, kartais kyla sunkumų ir privalai viską lipdyti dar kartą. Neįmanoma laimėti Europoje ar tapti Ispanijos čempionais kiekvieną sezoną. Sunku su tuo susigyventi, tačiau jam tai padaryti teks."

"Manau, jog Zidane'o situacija bus kitokia (nei ankstesnių "Real" trenerių - red. past.). Jis Madride buvo puikus žaidėjas, du kartus laimėjo Čempionų lygą. Jis laimėjo lygą aplenkdamas "Barcelona". Jis turi labai daug laiko, kol sirgaliai tai pamirš. Veikiau jau bus atleisti žaidėjai, o tik po to Zidane'as."

"Manchester United" bei "Arsenal" parodė, kad kantrybė su treneriais gali reikšti sėkmę. Pinigai priverčia žmones galvoti, jog jie gali sukurti geriausią komandą Europoje per vieną naktį. Ne, jiems reikia laiko. Tiesa, nemanau, kad mentalitetas pasikeis."

"Žiniasklaida dabar yra tokia, jog po vieno blogo rezultato kalbama, neva problema yra treneriuose. Du prasti rezultatai yra problema, o po trijų prastų rezultatų jie jau nori naujo (trenerio - red. past.). Tai yra didelė bėda."

Domenechas Prancūzijos rinktinėje anksčiau Zidane'ą treniravo pats. Jis šalies nacionalinei komandai vadovavo ir 2006 metų pasaulio čempionato finale, kai "Real" treneris skandalingai smogė galva italų gynėjui Marco Materazzi.

Straipsnio įvertinimas: 5 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
M-NUS
1 4 11-21 23:39
Dėl Benzo nesu tikras, bet CR kontrakte 100% yra nurodyta minimali minučių suma, kurią jis turi praleist aikštėj. Štai jums ir atsakymas. Jeigu mums, futbolo stebėtojams matosi, kad tie du pjauną grybą, galvojat nemato vienas geriausių pasaulio futbolininkų ir Realo treneris?
Le Tour
0 2 11-22 09:39
Esmė kas komentuoja, mėsininko pravardę turintis treneris... Prancūzų rinktinę nuvarė Kažkuris iš FR žaidėjų viešai jį išvadino kalės vaiku
Rona
3 5 11-21 22:35
justas:
Zizou problema kartu yra kad jis atrodo ant tiek vis ųdraugas, kad negali pasakyti griežto žodžio... na trūksta to autoriteto daugiau ir ryžtingesnių sprendimų, jei matai kad netenkina žaidėjo forma, pvz.
Tu gal durneli persisviesk galva bet to autoriteto nebutu 7 titulu piemenys * rasineja nesamones
3 5 11-21 21:28
"Manchester United" bei "Arsenal" parodė, kad kantrybė su treneriais gali reikšti sėkmę..." ARSENAL FANAI PRITARIATE?
Myliu_Futbola
0 1 11-22 10:18
Vaikai maziau FM arba fifa zaiskit... du sezonus realas buvo puikus, ko pasekoje atsarginius pardave, bet starta islaike. Viskas desninga... kazkada ateina laikas ir zaidejai nebeturi motivacijos, priesininkai taip pat stiprinasi, ar susizaidzia. Juk cia uzburtas ratas, visada taip buvo ir bus, kiekvienam klube buna pakilimai ir nuosmukiai, kartos tai bresta, tai sensta ir retai kada to nesijaucia.