Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Ferdinandas: "Lampardas yra idealus pasirinkimas "Chelsea" klubui"


Rio Ferdinandas mano, kad Londono "Chelsea" klubas neprašautų vietoj Maurizio Sarri pasirinkęs Franką Lampardą.

"Mėlynieji" bet kurią akimirką gali oficialiai patvirtinti Maurizio Sarri pasitraukimą iš vyriausiojo trenerio pareigų. Italas yra pasiekęs susitarimą su Turino "Juventus" komanda.

Nepaisant to, kad F. Lampardas tik praėjusį sezoną pradėjo profesionalo karjerą trenerio kėdėje, jis kol kas yra realiausias kandidatas pakeisti M. Sarri.

"Jis yra puikus pasirinkimas", – "The Mirror" citavo R. Ferdinandą. – Aš būsiu nustebintas, jeigu jie trenerio žvalgysis kažkur kitur".

"Chelsea" turėjo daug puikių trenerių. Allegri atliko neįtikėtiną darbą "Juventus" klube, tačiau jie jau turėjo panašių trenerių – Ancelotti, Conte, Sarri ir Mourinho. Visi paliko savo pėdsaką šiame klube, tačiau nė vienas iš jų čia neužsibuvo.

Ar yra prasmės tai tęsti ir toliau leisti pinigus treneriams, kurie neužsibūna ilgiau nei dvejus metus? Geresnis variantas būtų suteikti šansą žmogui, kuris yra mylimas klube ir visada turės fanų palaikymą.

Jeigu "Chelsea" klubui nebus panaikintas transferų draudimas, nematau geresnio varianto nei Lampardas. "Chelsea" turi geriausią jaunimą visoje šalyje ir Frankas yra tinkamiausias žmogus dirbti su jais.

Įsivaizduokite, kokia būtų jaunų žaidėjų reakcija sužinojus, kad Frankas ruošiasi suteikti jiems šansą. Daugelis žmonių kalba apie trenerio patirtį, tačiau kokią patirtį turėjo Pepas atvykdamas į pagrindinę "Barcelona" komandą? Jis taip pat dirbo su jaunimu.

Nemanau, kad Frankas su savo statusu turėtų problemų valdydamas pagrindines komandos žvaigždes. Jis čia yra legenda ir visi jį gerbia", – pasakojo R. Ferdinandas.

Straipsnio įvertinimas: 17 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (5)

1 11 06-12 13:45
Kad lampardas neblogas variantas tai aisku,bet poziuris sitam klube i trenerius keistas,o kiti metai Chelsea lengvi nebus isejo hazardas,spraga didele gali but kad tokiu rezultatu kaip siemet nebus
dy_kej
1 9 06-12 12:53
Pritariu Rio nuomonei.Geresnio varianto kol kas nera.Tikrai padirbetu su Chelsea jaunimu kaip reikiant.Ir klubui bus gerai,ir rinktinei pamaina augins.Dar Terry koki asistentu pastatyti ateityje,ir bus liuks isvis.
ChelseaFC FcukLoserpool
1 1 06-12 23:56
manuntd:
Kad lampardas neblogas variantas tai aisku,bet poziuris sitam klube i trenerius keistas,o kiti metai Chelsea lengvi nebus isejo hazardas,spraga didele gali but kad tokiu rezultatu kaip siemet nebus
Maziau sik del Hazardo.. Zaidejas geras, bet per daug laiko kamuoli.. Ateis laikas ir pamatysim.. ir beveik galiu garantuot, kad isvis nepajusim jo netekties.. juodulys Odojus daugiau prrspektyvu turi nei Arabas
2 2 06-12 16:15
Ir vel matau visi kaip visada bando nurasyti nuvertinti komanda