Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Lewandowskis: "Mums reikia trijų naujų futbolininkų"


Vokietijos čempionė Miuncheno "Bayern" ekipa nesėkmingai pradėjo sezoną ir praėjusį savaitgalį Supertaurės rungtynėse turėjo pripažinti Dortmundo "Borussia" futbolininkų pranašumą.

"Bayern" ekipą šią vasarą paliko Franckas Ribery, Arjenas Robbenas bei į "Real" sugrįžęs Jamesas Rodriguezas. Vienas komandos lyderių Robertas Lewandowskis yra įsitikinęs, kad "Bayern" privalo įsigyti naujų futbolininkų iki perėjimų lango pabaigos.

"Manau, kad mums reikia trijų naujų futbolininkų. Praradome tris atakuojančius žaidėjus: Francką Ribery, Arjeną Robbeną ir Jamesą Rodriguezą, tačiau kol kas neturime tinkamos pamainos jiems", - bendraudamas su "Bild" sakė patyręs lenkas.

"Manchester City" ekipos krašto puolėjas Leroy'us Sane visą vasarą yra siejamas su persikėlimu į "Bayern", tačiau R. Lewandowskis įsitikinęs, kad vien šio perėjimo tikrai nepakaktų.

"Net jei Sane atvyks, mums reikės dar vieno krašto puolėjo. Galbūt, reikėtų pagalvoti ir apie atraminio saugo bei puolėjo įsigijimą.

Jei norime įveikti sezoną turėdami vos 13-14 patyrusių žaidėjų, tuomet mūsų laukia daug sunkumų. Mūsų laukia 50 ar net 60 rungtynių per sezoną.

Kol kas turime per mažai žaidėjų tokiam ilgam sezonui ir klubo vadovai tikrai žino, kokia mano nuomonė dėl šios situacijos", - pridėjo lenkas.

Straipsnio įvertinimas: 11 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (7)

3 20 08-07 16:22
Tiesa ir pasakė . Bayernui tikrai reik poros žaidėju nauju..
1 8 08-07 17:44
Uztektu sane ir ziyech
Gaucho
5 6 08-07 17:10
o ko bayernas neima rodriguez jei jis pasiteisino? nesuprantu logikos
daydreamS
0 0 08-08 09:24
Teisingai Lewa sako, vien Sane neuzteks, reiketu dar vieno vingerio, nes Coman is stiklo sudarytas... A. Davies dar reiketu patirties. Del atraminio saugo pozicijos, tai turejom gera kovotoja - Vidal. Pardave, nzn apie ka jie galvojo.
LaisvasVejas
4 2 08-07 17:42
Gaucho:
o ko bayernas neima rodriguez jei jis pasiteisino? nesuprantu logikos
Nes pats James nenorėjo likti Bayerne ir paprašė neišpirkti kontraktą