R.Poškaus įvarčio Rusijoje "Zenit" pergalei neužteko © Eurofootball.lt
Savaitgalį Rusijos pirmenybėse vyko 15-ojo turo rungtynės, kuriose pergales vienodais rezultatais iškovojo favoritai "CSKA" ir "Spartak". Dar vieną nesėkmę patyrė neseniai lygoje lyderiavęs debiutantas Nalčiko "Spartak", o į "Zenit" pagrindinę sudėtį grįžusio R.Poškaus įvarčio neužteko pergalei prieš "Tom". Neblogas turas buvo ir kitiems lietuviams - visi tie, kurie būna registruojami rungtynėms, rungtyniavo nuo mačų pradžios.

Tomske vykusiame susitikime negalėjus rungtyniauti Sankt Peterburgo "Zenit" atakų lyderiui Aleksandrui Keržakovui komandos treneris Dickas Advocaatas nusprendė Andrejų Aršaviną kiek atitraukti, o į puolimo grandį išleisti ekipos naujoką Fatihą Tekke ir traumą išsigydžiusį R.Poškų. Nors mačas prieš "Tom" išvykoje "Zenit" futbolininkams prasidėjo nesėkmingai, nes jau 11 minutę šeimininkai pirmavo po Valerijaus Klimovo įvarčio, netrukus darbą pradėjo abu "Piterio" puolėjai.

14 minutę rezultatą išlygino turkas F.Tekke, o dar po penkių minučių svečiai išsiveržė į priekį, kai stipriu smūgiu iš 10-ies metrų antruoju savo įvarčiu šį sezoną pasižymėjo R.Poškus. Įpusėjus kėliniui į virpstą pataikė "Tom" puolėjas Pavelas Pogrebnyakas, kuris pačioje rungtynių pabaigoje po greitai įžaisto kampinio įmušė galva ir išplėšė lygiąsias šeimininkams.

Antrą turą iš eilės 11 metrų baudinį uždirbo Ramenskojės "Saturn" saugas Edgaras Česnauskis - jo klubas namuose atsilikinėjo rungtynėse su "Moskva" 55 minutę į savo vartus įsimušus Dimitrijui Polovinčiukui, tačiau 70 minutę lietuvį baudos aikštelėje pargriovus vartininkui baudinį realizavo ir eilines lygiąsias šeimininkams leido iškovoti Aleksejus Jariomenka.

Po šešių pergalių serijos jau trečias rungtynes iš eilės negali nugalėti Nalčiko "Spartak" klubas, kuris Vladivostoke turėjo pripažinti "Luch-Energia" pranašumą. Tai leido pirmoje ir antroje pozicijose įsitvirtinti Maskvos "Spartak" ir "CSKA" klubams, kurie gražiose ir permainingose rungtynėse įveikė atitinkamai "Krylja Sovetov" ir "Dinamo".

Į ketvirtą vietą pakilo Maskvos "Lokomotiv", kuris kaip ir dviejų lyderių mačuose po legionierių įvarčių tik mačo pabaigoje išvykoje palaužė "Rostov" klubą. "Tom" ir "Krylja Sovetov" suklupimais nepasinaudojo be įvarčių su Permės "Amkar" sužaidęs Kazanės "Rubin", o autsaiderių dvikova tarp Maskvos "Torpedo" ir Jaroslavlio "Shinnik" baigėsi lygiosiomis.

15 turo rezultatai

"%c00221" 2 - 2 "%c00073"
11' [1 - 0] Valeriy Klimov
14' [1 - 1] Fatih Tekke
19' [1 - 2] Robertas Poškus
90' [2 - 2] Pavel Pogrebnyak

A.Skerla ("Tom") ir R.Poškus ("Zenit") žaidė visas rungtynes, E.Majus ("Zenit") rungtynėms registruotas nebuvo

"%c00111" 1 - 1 "%c00118"
55' [0 - 1] Dmitri Polovinchuk (į savo vartus)
71' [1 - 1] Aleksei Eremenko

R.Džiaukštas žaidė visas rungtynes, E.Česnauskis (abu "Saturn") iki 80-osios minutės

"%c00287" 1 - 0 "%c00286"
86' [1 - 0] Beslan Adjindjal (11m.)

67' Ruslan Mostovoy ("Spartak") pašalintas iš aikštės

"%c00110" 2 - 3 "%c00072"
40' [0 - 1] Vagner Love
49' [0 - 2] Ivica Olic
62' [1 - 2] Derlei
68' [1 - 3] Vagner Love
75' [2 - 3] Derlei

Ž.Karčemarskas ("Dinamo") ir D.Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes

"%c00120" 0 - 0 "%c00074"

"%c00076" 1 - 1 "%c00112"
11' [0 - 1] Evgeni Lutsenko
82' [1 - 1] Anton Khazov

"%c00114" 3 - 2 "%c00113"
3' [1 - 0] Mozart
42' [1 - 1] David Mudjiri
46' [2 - 1] Fernando Cavenaghi
69' [2 - 2] Aleksey Skvernyuk
70' [3 - 2] Radoslav Kovac

I.Dedura ("Spartak") ir E.Raziulis ("Krylja Sovetov") rungtynės registruoti nebuvo

"%c00115" 1 - 2 "%c00075"
4' [1 - 0] Spartak Gogniev
73' [1 - 1] Dramane Traore
84' [1 - 2] Celsinho