Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Sterlingas: "Man City" gali dominuoti Anglijoje ir Europoje


2015-07-20 11:59:01 Raheem Sterling Manchester City FC

Naujasis "Manchester City" pirkinys Raheemas Sterlingas mano, jog "miestiečiai" yra pajėgūs būti geriausia komanda tiek "Premier" lygoje, tiek ir visoje Europoje.

Atakuojantis saugas į "Liverpool" oficialiai persikėlė praėjusią savaitę. Už jį buvo sumokėta net 65 mln. eurų suma, kurios dėka Sterlingas dabar yra brangiausias visų laikų Anglijos futbolininkas.

"Mano sprendimas buvo nulemtas krypties, kuria jie keliauja - pastaraisiais metais jie nukeliavo labai toli", - pasakojo 20-metis futbolininkas. "Atrodo, kad jie tikrai progresuoja ir tikisi dominuoti Anglijoje bei Europoje."

"Čempionų lyga visuomet yra geras dalykas. Būdamas jaunu žaidėju noriu sau mesti iššūkį stipriausiuose turnyruose, rungtyniaudamas prieš geriausius ir kartu su geriausiais futbolininkais."

"Tai - turnyras, suteikiantis man progą parodyti savo meistriškumą aukščiausiu lygiu."

"Ši komanda turi puikius žaidėjus - tai tikrai gera sudėtis, tačiau tokie futbolininkai kaip Aguero, Silva bei Yaya tave gali paversti tik geresniu."

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (39)

oolookvinc
3 20 07-20 13:22
Siuo metu City yra Baselio lygio. Tokie stiprus vidutiniokai. iki europos grandu dar toloka
katalonas79
2 13 07-20 13:59
Man tai apgailėtina ,kai žmonės pradeda lygint futbolininko atlyginimus anglijoj ir lietuvio atlyginimą.Kas pasikeis tu gausi 4 mln ar 2 mln svarų per metus ,nuo to laimingesnis netapsi ir leisti sau pirkti bet kokiu atveju galėsi praktiškai bet ką.O va pagarbos už pinigus nenusipirksi jis manau prarado ne tik Liverpool fanų pagarbą ,bet ir kitų fanų.Kažkaip manau ,kad jam bus psichologiškai sunku ypač tokiame jauname amžiuje ir prognozuoju ,kad užges tas jo talentas...
euras
3 7 07-20 14:08
pilnai sutinku, shity gali dominuot, bet nedominuos.
0 3 07-20 16:15
Bl kokie moralus cia visi. 200 ar 300k per savaite skirtumo nomatot? Tai yra 5,5m per metus ir tai yra tikrai svarus argumentas, turint galvoje kad futbolininko karjera nera pati ilgiausia, be to kokio nors medkircio asilo deka ji gali pasibaigti jau kito sezono pradzioje, tad nebesvaikit. Vienintelis dalykas ka jis padare ne taip, tai isipisinejo. Turejo tiesiog tarti galutini ne ir daugiau jokiu diskusiju. O del to kad pasirinko ne ta komanda, tai kuri butu ta? Citis pakankamai didele jega europoj, kuri tikrai nebera laikinas projektelis, nes komanda sistemingai investuoja, islaiko savo branduoli ir tikrai turi savo veida, o nera atskiru zaideju kratinys. Vsio
0 1 07-20 21:17
Kaip pasakė legenda Rio Ferdinandas, kad MC už Sterlingą mokėjo ne už įmuštus įvarčius ar assistus ar greitį, bet už POTENCIALĄ. Nenurašykit anksčiau laiko