Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. van der Vaartas apie Isco situaciją: "Palikčiau stadioną, jeigu sužinočiau, kad jo nebus starte"


Buvęs Nyderlandų rinktinės ir Madrido "Real" klubo saugas Rafaelis van der Vaartas negali suprasti, kodėl tokio kalibro žaidėjas, kaip Isco gali likti ant suolo.

26-erių metų ispanui sezonas prasidėjo puikiai, tačiau išvykus Julenui Lopetegui ir atvykus Santiago Solari, Isco buvo ne tik išstumtas iš startinės pozicijos, bet ir apskritai paliktas suolo gale.

Isco prie S. Solari dar nė karto nepradėjo "La Liga" rungtynių startinėje pozicijoje. Savaitgalį mače prieš Sevilijos "Real Betis" saugas apskritai net nepasirodė aikštėje, nors dauguma pagrindinių žaidėjų buvo traumuoti.

R. van der Vaartas kalbėdamas su "Marca" leidiniu teigė, kad toks trenerio sprendimas yra sunkiai paaiškinamas, ypač būnant tos komandos gerbėju.

"Man sunku tai suvokti, nes jis yra geriausias savo pozicijos žaidėjas. Kaip bebūtų, jis visada turėjo problemų su treneriais, net ir Zidane'as nepasitikėdavo juo visu 100 procentų.

Žinote, jeigu aš atvykčiau į rungtynes stebėti Madrido ir pamatyčiau, kad startinėje sudėtyje nėra Isco, aš apsisukčiau ir patraukčiau namo", - pareiškė R. van der Vaartas.

Toliau olandas pridūrė apie didžiulį klubo gerbėjų spaudimą: "Kai komanda laimi, ji yra geriausia, kai pralaimi – blogiausia. Aš išgyvenau šią patirtį ir atsimenu tą savaitę, kuri buvo blogiausia mano gyvenime. Visgi tokie dalykai yra suprantami, nes Madridas yra ypatingai didelis klubas, todėl tu turi žinoti, kokį spaudimą gausi iš tribūnų."

Straipsnio įvertinimas: 2 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (1)

Marčius33
0 7 01-16 16:56
Matos kad stadionai tuštėja, manau toki sprendimai tikrai sirgalių nepridės..
 carlos
2 4 01-16 18:09
Tai tame ir problema, kad ta pozucija, kurios geriausias žaidėjas yra isco nelabai rrale yra naudojame, kraštuose jis per lėtas ir nenaudoja "direct" play praktiškai, centre realas žaidžia su giliais playmakeriais krosu ir modričium už kuriuos jis tokiamevaidmenyje niekaip nėra geresnis, jo vaidmuo praktiškai laisvo menininko tarp saugų ir puolėjų reale kaip ir nereikalingas.
3 1 01-16 18:33
Van der Vaartas dėl tokio supratimo apie žaidimą taip ir neišpildė savo potencialo, nei pusės turbūt.