Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. van der Vaartas įsitikinęs, kad "Barca" ir "Ajax" žais ČL finale


Buvęs Nyderlandų futbolininkas Rafaelis van der Vaartas įsitikinęs, kad Amsterdamo "Ajax" gali pasiekti UEFA Čempionų lygos finalą.

Pasak buvusio saugo, viskas veda prie to, kad futbolo žiūrovai finale išvystų dviejų Johano Cruyffo komandų pasirodymą.

"Ajax" buvo gerokai geresnis nei "Juventus" antrajame kėlinyje. Mes dažnai kalbame apie sporto salę ir kaip joje tampama fiziškai stipriu, tačiau šie žaidėjai viską gali padaryti būdami su kamuoliu, kitaip sakant – žaisdami protingą futbolą", – BBC sakė olandas.

"Tikrai negalvojau, kad jie galėtų eiti tiek toli, tačiau dabar atrodo, kad visos komandos prisibijo "Ajax". Cruyffas yra mūsų pasididžiavimas ir geriausias futbolininkas, kurį mes turėjome. Esu be galo laimingas, kad abi jo komandos ("Barcelona" ir "Ajax" – red.) yra pusfinalyje.

Esu 100 procentų tikras, kad jos viena su kita žais ir turnyro finale", – pareiškė R. van der Vaartas.

Kad tai įvyktų, "Barcelona" pusfinalyje turės įveikti "Liverpool" – "Porto" poros nugalėtoją, o "Ajax" komandai atiteks "Tottenham" arba "Man City".

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Gaucho
 Gaucho
3 53 04-17 15:51
UEFA turetu atkreipti dėmesį kiek olandai duoda parako čempionu lygai ir duoti automatiškai bent vieną vietą CLolandijai o ne Rusijai dvi vietas garantuotas kai per grupių turnyrą vos vieną golas ispiria. Jie turėtų vargti kvalifikaciniame ture
0 2 04-18 00:43
nu ka paaiskejus poroms tikrai labai realus variantas jog taip ir nutiks kad barca su ajax zais finale pagal ajax siuo metu demonstruojama forma tikrai manau jog iveiks tote cia labiau neaiskumu kelia liverpool ir barcos pusfinalis cia ir vieni ir kiti turi tikrai puikia komanda ir tikrai bus idomu stebeti ju kova del vietos finale nors manau jog po atkaklios kovos vis del to barca turetu patekti i finala