Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Rasizmo skandalas Portugalijoje: į aikštę lėkė kėdės, tačiau teisėjas nubaudė patį žaidėją


2020-02-17 14:22:01 Primeira Liga FC Porto

Sekmadienį futbolo pasaulį sukrėtė dar vienas rasizmo skandalas, kuris šįkart kilo Portugalijos aukščiausios lygos rungtynių metu.

"Guimaraes" namuose priėmė "Porto" ekipą, o pastorosios komandos puolėjas Moussa Marega nuo pat mačo pradžios sulaukė rasistinių skanduočių iš šeimininkų fanų.

"Porto" puolėjas į tai atsakė lemiamu įvarčiu, kurį pelnė 60-ąją minutę, o jį atšventė pirštu baksnodamas į savo odos spalvą. Tai dar labiau įsiutino stadione susirinkusius aistruolius ir į futbolininką iš tribūnų buvo paleista kėdė.

Rungtynių teisėjas vis tik nusprendė nubausti patį futbolininką ir jam už neva nederamą elgesį parodė geltoną kortelę.

M. Marega po šio incidento ir toliau buvo užgauliojamas "Guimaraes" fanų ir 69 minutę akivaizdžiai parodė, kad nori būti pakeistas. Tiek komandos draugai, tiek varžovai, tiek treneriai bandė perkalbėti futbolininką, tačiau šis 71-ąją minutę galų gale paliko aikštę.

Malio rinktinės futbolininkas po rungtynių savo "Instagram" profilyje išliejo pyktį tiek ant stadione buvusių fanų, tiek ant mačo arbitro.

"Tiems idiotams, kurie į stadionus ateina tik tam, kad skanduotų rasistines skanduotes, noriu pasakyti: užsikruškite!

Taip pat noriu padėkoti ir rungtynių teisėjui, kuris manęs negynė, tačiau parodė man geltoną kortelę, nes norėjau kovoti su šiais nederamais veiksmais. Tikiuosi, kad tavęs daugiau nebepamatysiu futbolo aikštėje. Tau turėtų būti gėda!" - rašė M. Marega.

 

 

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (3)

INhabitor
4 31 02-17 14:57
Nereikėjo jam palikti aikštės. Tie padugnės rasistai tik laimėjo nuo to, gavo ko norėjo. Įmušti įvartį ir atstovėti visas rungtynes, va čia tai pliūcha per snukius tokies besmegeniams.
2 10 02-17 17:24
Turėtų suspenduoti fanus, kas čia per lyga...
DoDo
 DoDo
3 1 02-17 16:18
890> kokia ta priesistore? *** is viso uzsimint, o paskui "tingiu rasyt"...